گربه ای که کل دنیا را شگفت زده کرد!
۱۱۰۱۷۲
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۵
۱۱ 
اقدام شجاعانه یک گربه که اکنون به چهره شناخته شده در فضای مجازی تبدیل شده، موجب شد دهها شرکت بازرگانی خواهان ساختن فیلم تبلیغاتی با حضور این حیوان شوند.
مجله مهر: اقدام شجاعانه یک گربه که اکنون به چهره شناخته شده در فضای مجازی تبدیل شده، موجب شد دهها شرکت بازرگانی خواهان ساختن فیلم تبلیغاتی با حضور این حیوان شوند.

"تارا" گربه ای است که با اقدام شجاعانه خود توانست جان پسر بچه 4 ساله ای را از چنگ یک سگ خشمگین نجات دهد. این سگ که در همسایگی این خانواده زندگی می کند با حمله ناگهانی به پسر 4 ساله آنها پای وی را گاز گرفت، در این حین "تارا" گربه این خانواده به مقابله با سگ مهاجم و دفاع از پسر بچه پرداخت. پس از این ماجرا پسر بچه به بیمارستان منتقل شد و پزشکان به پای وی 10 بخیه زدند.

در همین حال ویدیویی که پدر این بچه با تدوین فیلم های گرفته شده توسط دوربین های مدار بسته تهیه کرده و در یوتیوب گذاشت بیش از 18 میلیون بار دیده شد و 19 هزار نفر در مورد آن نظر دادند. این در حالی است که در مدت کوتاهی "تارا" به یک چهره شناخته شده در دنیای مجازی تبدیل شده است به طوری که بسیاری از شرکت های بازرگانی خواهان حضور این گربه شجاع در فیلم های تبلیغاتی خود شده اند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج