واکنش فدراسیون به شرکت بازیگر سینما در تیم ملی
۱۱۰۵۵۴۸
۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶
۵ 
دبیر فدراسیون تنیس توضیحاتی را در خصوص حضور امیر جدیدی در مسابقات انتخابی تیم ملی داد.

خبرگزاری میزان: دبیر فدراسیون تنیس توضیحاتی را در خصوص حضور امیر جدیدی در مسابقات انتخابی تیم ملی داد.

فرزین ضیا آذری در خصوص اینکه آیا حضور امیر جدیدی در مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس مانور تبلیغاتی است، اظهار داشت: این مسئله یک مانور تبلیغاتی نبود. جدیدی بازیکن خوبی است که تنیس را به صورت جدی دنبال می‌کند و در بین پنجاه بازیکن شرکت کننده در انتخابی تیم ملی، می‌تواند در رده‌‌های بین چهلم تا پنجاهم قرار بگیرد.

وی افزود: افراد مشهور که تنیسور هم هستند می‌توانند باعث بیشتر دیده شدن تنیس شوند و همین موضوع فواید زیادی برای این رشته خواهد داشت. بعد از مسابقات انتخابی شاهد اتفاقات مثبتی خواهیم بود.

دبیر فدراسیون تنیس پیرامون حضور علی کریمی در مسابقات تنیس تصریح کرد: علی کریمی هم فرد بسیار شناخته شده‌ای در ورزش است. همین که تعداد اسپانسرهای تنیس بیشتر شده یعنی اینکه این رشته بیشتر از قبل دیده می‌شود.

ضیا آذری در پایان در خصوص اعتراض‌هایی که به دریافت بودجه جداگانه فدراسیون تنیس و چند فدراسیون دیگر از مجلس شورای اسلامی شده، خاطرنشان کرد: ما موظف هستیم از حق رشته تنیس دفاع کنیم. بودجه سال گذشته فدراسیون تنیس تنها یک میلیارد و دویست میلیون تومان بوده و با این بودجه نمی‌توان کار خاصی کرد. بنابراین از همه امکانات استفاده شد تا این بودجه بیشتر شود. فکر نمی‌کنم دریافت بودجه مشکلی داشته داشته باشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج