وینتربرگ برای اولین بار سریال می‌سازد
۱۱۰۸۰۸۲
۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹
۱۳ 
توماس وینتربرگ کارگردان فیلم تحسین شده «یک دور دیگر» که نامزد دریافت بهترین فیلم خارجی زبان و بهترین کارگردانی در اسکار 2021 است، برای اولین بار در تلویزیون سریال می‌سازد.

دنیای تصویر آنلاین: توماس وینتربرگ کارگردان فیلم تحسین شده «یک دور دیگر» که نامزد دریافت بهترین فیلم خارجی زبان و بهترین کارگردانی در اسکار 2021 است، برای اولین بار در تلویزیون سریال می‌سازد.

وینتربرگ برای اولین بار سریال می‌سازد
دو روز پیش توماس وینتربرگ توانست جایزه بفتا بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان را بگیرد. و حالا او با کمپانی دانمارکی زنتروپ همکاری می‌کند تا سریال تلویزیونی «خانواده‌هایی مانند ما» را بسازد.

به گزارش ورایتی از حالا امتیاز پخش این سریال را شبکه تلویزیونی دانمارکی TV2 خریداری کرده. تمام شش قسمت این مجموعه را وینتربرگ خودش کارگردانی می‌کند. فیلمنامه را به طور مشترک با بو هر نوشته است. بو هر همکار وینتربرگ در نگارش نخستین فیلمنامه فیلم بلند او به نام «بزرگترین قهرمانان» بود.

«خانواده‌های مانند ما» در یک فصل تابستان در کشور دانمارک می‌گذرد و همه چیز ظاهرا عادی است. اما یک حادثه طبیعی پیش می آید.سیل کشور را می گیرد. مردم باید با چیزهایی که دوست دارند خداحافظی کنند و....

ایده این سریال مدتها قبل از همه گیری ویروس کرونا به ذهن وینتربرگ خطور کرده بود. توماس وینتربرگ کارگردان فیلم‌های تحسین شده ای مانند «دور از اجتماع خشمگین»؛«شکار» است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج