پیش‌بینی جدید تحلیلگر اپل درباره آیفون ۱۴
۱۱۰۸۱۴۲
۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۳
۴ 
تحلیلگر ارشد اپل پیش بینی کرده است که آیفون ۱۴ دارای دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و کیفیت فیلم ۸K ایت و تا سال ۲۰۲۲ نیز خبری از آیفون مینی نیست.

انتخاب: تحلیلگر ارشد اپل پیش بینی کرده است که آیفون ۱۴ دارای دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و کیفیت فیلم ۸K ایت و تا سال ۲۰۲۲ نیز خبری از آیفون مینی نیست.

مینگ-چو کو گزارشی گسترده در مورد تصمیمات اپل در چند سال آینده ارائه کرده است. شروع آیفون ۱۴ در بازار آیفون طی سال آینده از دو آیفون ۶.۱ اینچی و دو آیفون ۶.۷ اینچی تشکیل خواهد شد. این بدان معناست که اپل از سال آینده ساخت آیفون مینی ۵.۴ اینچی را متوقف می‌کند.

آیفون ۱۳ مینی همچنان در سال ۲۰۲۱ وجود خواهد داشت، اما انتظار می‌رود در مقادیر کمتری ساخته شود. اپل به دلیل علاقه کمتر از حد انتظار کاربران، نیاز به کاهش سفارشات تولید آیفون ۱۲ مینی را ثبت کرده بود. خط تولید آیفون در سال ۲۰۲۲ دارای دو آیفون با نمایشگر‌های ۶.۱ اینچ و ۶.۷ اینچی و دو آیفون پرو با نمایشگر‌های ۶.۱ اینچی و ۶.۷ اینچی خواهد بود.

پیش‌بینی جدید تحلیلگر اپل درباره آیفون ۱۴

آیفون ۱۴ دارای دوربین ۴۸ مگاپیکسلی است که می‌تواند تصاویر ۱۲ مگاپیکسلی را با یک پیکسل بزرگ ۲.۵μm تولید کند. در حال حاضر دوربین اصلی آیفون ۱۲ با سرعت ۱.۷ میکرومتر عکس‌های ۱۲ مگاپیکسلی را تولید می‌کند. کو پیش بینی می‌کند که آیفون ۱۳ وضوح ۱۲MP را حفظ خواهد کرد، اما به لطف افزایش اندک اندازه سنسور، اندازه پیکسل را به ۲.۰μm می‌رساند.

انتظار می‌رود که آیفون ۱۴ مدل ۲۰۲۲ در ضبط فیلم ۸K جایگاه خوبی داشته باشد. شایعه انتقال به دوربین بزرگنمایی پریسکوپ در سال ۲۰۲۳ اتفاق می‌افتد و احتمالاً فقط در مدل‌های آیفون پرو رخ خواهد داد. کو همچنین معتقد است که اپل می‌تواند راه حل Face ID را در سال ۲۰۲۳ زیر نمایشگر قرار دهد. پیش بینی می‌شود امسال اپل اندازه ناچ Face ID را حدود ۱۰ درصد کاهش دهد.

پیش‌بینی جدید تحلیلگر اپل درباره آیفون ۱۴

سرانجام به هدست VR اپل رسیدیم. کو می‌گوید که می‌تواند حداکثر ۱۵ دوربین داشته باشد (چه در خارج و چه در داخل) دلیل این امر این است که هم شخصی که موقعیت هدست را در دنیای خارج می‌پوشد اندازه گیری کند و هم حرکات وی را کنترل کند، بلکه باید حرکت چشم او را نیز کنترل کند. این به هدست VR اپل اجازه می‌دهد تا از تکنیکی به نام رندر foveated استفاده کند. به جای کل میدان دید، منطقه‌ای را که فرد به دنبال آن است ارائه دهد. هدست VR اپل احتمالاً سال آینده وارد بازار می‌شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج