«پیکی بلایندرز» محبوب‌ترین سریال نتفلیکس
۱۱۱۱۲۸۴
۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۰
۱۰ 
این براساس مطالعات جدید برندینگ و عادت سریال بینی مردم مشخص شده است. با توجه به اینکه بیشتر ما در دوازده ماه گذشته زمان بیشتری را در قرنطینه به سر برده ایم، وقت بیشتری هم با سریال بینی گذرانده ایم.
دنیای تصویر آنلاین: این براساس مطالعات جدید برندینگ و عادت سریال بینی مردم مشخص شده است. با توجه به اینکه بیشتر ما در دوازده ماه گذشته زمان بیشتری را در قرنطینه به سر برده ایم، وقت بیشتری هم با سریال بینی گذرانده ایم.
 
«پیکی بلایندرز» محبوب‌ترین سریال نتفلیکس
 
حالا که حدود چهار ماه از سال جدید میلادی گذشته تیمی در وب سایت های اسپید اینترنت  تصمیم گرفتند کمی تحقیقات انجام بدهند  وببیند که در چندماه گذشته چه تولیداتی محبوبیت ویژه داشتند.پس از بررسی تولیدات نت فلیکس در هفتاد کشور دنیا، متوجه شدند که سریال پیکی بلایندرز  محبوب ترین سریال نتفلیکس در سطح بین المللی است.
 
این  سریال در 24 کشور دنیا  محبوب ترین بود و پس از پیکی بلایندرز سریال های ریور دیل و چیزهای عجیب قرار داشتند.پیکی بلایندرز در قاره اروپا در میان محصولات نتفلیکس پیشتاز است اما در آمریکا و کانادا در چندماه گذشته سریال «شیتز کریک» محبوبیت داشته.
 
«چیزهای عجیب» نیز در 15 کشور محبوب بوده که شامل ترکیه،مجارستان و لهستان می شود.یازده کشور هم به سریال های رمانتیک غلیظ علاقمند بودند  مانند ریوردیل .در استرالیا سریال کوبرا کای محبوب است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج