روحانی: بسیار مهم است چه دولتی سر کار می‌آید
۱۱۱۲۲۰۹
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵
۱۱ 
رئیس جمهوری با اشاره به برگزاری مذاکرات احیای برجام در وین، گفت: مذاکرت وین نشان دهنده قدرت بالای ایران است و امروز دنیا پذیرفته است که راهی جز توافق با ایران و لغو تحریم‌ها وجود ندارد و این یک موفقیت بزرگ برای ملت ایران است.

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: رئیس جمهوری با اشاره به برگزاری مذاکرات احیای برجام در وین، گفت: مذاکرت وین نشان دهنده قدرت بالای ایران است و امروز دنیا پذیرفته است که راهی جز توافق با ایران و لغو تحریم‌ها وجود ندارد و این یک موفقیت بزرگ برای ملت ایران است.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز دوشنبه در دیدار جمعی از فعالان اقتصادی با بیان اینکه، هدف از جنگ اقتصادی ترامپ علیه ملت ایران، فروپاشی کشور و سرنگون کردن نظام بود، خاطرنشان کرد: امروز با مقاومت و ایستادگی ملت و رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش‌های انجام شده، همه دنیا و خود آمریکا به شکست جنگ اقتصادی اعتراف می‌کنند.

روحانی: موفقیت مذاکرات هسته‌ای قطعی است

وی با اشاره به این موضوع که در شرایط سخت حاکم بر اقتصاد کشور، بخش اقتصاد در خط مقدم بوده و ایستادگی و مقاومت کرده است، گفت: اگر می خواهیم ایران ما پیشرفت کند باید جایگاه علمی و اقتصادی کشور را ارتقا ببخشیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه در تمام تصمیم گیری‌های اقتصادی در دولت تدبیر و امید تاکید داشتم که نظر فعالان اقتصادی اخذ و در روند تصمیم گیری ها لحاظ شود، گفت: اگرچه اهمیت بهره‌گیری از علم روز در مدیریت اقتصادی اثبات شده است اما به هیچ وجه نمی‌توان از کنار اهمیت تجربه در ارتقای کیفیت مدیریت اقتصاد عبور کرد.

دکتر روحانی با اشاره به اینکه در سال‌های پس از جنگ تحمیلی هشت ساله سابقه نداشته است که دولتی با شرایط رکود و تورم توامان کار خود را آغاز کند، افزود: رشد اقتصادی منفی ۷.۴ و تورم ۳۵ درصدی وضعیت بسیار سختی برای آغاز فعالیت دولت یازدهم ایجاد کرده بود و وقتی در برنامه‌های دولت برای ۱۰۰ روزه اول وعده تک رقمی شدن تورم و مثبت شدن نرخ رشد اقتصادی را اعلام کردیم برخی دوستان معتقد بودند که این وعده‌ها قابل اجرا نیست.

رئیس جمهور اظهار داشت: با تلاش‌های دولت از اواخر سال ۹۳ تورم به مرز تک رقمی شدن رسید و در طول سالهای ۹۳ تا سه ماهه ابتدای سال ۹۷ درحالی به طور متوسط شاهد تورمی ۱۱.۵ درصدی بودیم که در فاصله سالهای ۹۴ تا ۹۶، نرخ تورم تک رقمی بود.

دکتر روحانی با اشاره به مثبت شدن نرخ رشد اقتصادی از اواسط سال ۹۳ و رسیدن نرخ رشد اقتصادی به ۱۲.۶ درصد در طول سال ۹۵ به عنوان بالاترین نرخ رشد اقتصادی درجهان تصریح کرد: همه این آمار و ارقام نشانه آن بود که حرکت اقتصادی دولت در مسیری کاملا صحیح انجام می‌شد.

رئیس جمهور در ادامه با تقدیر از حضور پررنگ و موثر بخش خصوصی در موفقیت‌های اقتصادی دولت یازدهم خاطرنشان کرد: درحالی که در سالهای ۸۶ تا ۹۲ نرخ اشتغال خالص کشور تقریبا صفر بود در دولت یازدهم توانستیم به متوسط نرخ اشتغال خالص ۷۰۰ هزار شغل در سال برسیم.

دکتر روحانی با بیان اینکه با وجود مشکلات فراوان در آغاز فعالیت دولت یازدهم امید و نگاه مثبت به آینده در جامعه به وجود آمده بود، گفت: حرف دولت این بود که ما برای حفظ و توسعه فناوری هسته‌ای نیز تلاش خواهیم کرد اما باید در کنار آن به پیشرفت دیگر عرصه‌های اقتصاد و صنعت نیز توجه شود.

رئیس جمهور کاهش یکباره و بی سابقه قیمت نفت در سال ۱۳۹۳ را از دیگر مشکلاتی که دولت تدبیر و امید در آغاز فعالیت خود با آن مواجه شد برشمرد و اضافه کرد: درحالی که در دولت قبل درآمدهای نفتی بین ۱۱۹ تا ۶۷ میلیارد دلار در سالهای مختلف نوسان داشت در دولت تدبیر و امید هیچ‌گاه درآمدهای نفتی در یک سال از ۶۷ میلیارد دلار بالاتر نبوده است.

دکتر روحانی حفظ جایگاه والا و شایسته کشور در عرصه‌های مختلف علمی، اقتصادی، فناوری و سیاسی را لازمه رشد و پیشرفت کشور برشمرد و اظهار داشت: همه تلاش دولت تدبیر و امید این بود که جایگاه ایران را در منطقه و جهان بالاتر ببرد. اگرچه به غلط تصوری در دنیا وجود داشت که با ایران نمی‌شود مذاکره کرد و به نتیجه رسید، اما دولت تدبیر و امید این تصور را اصلاح کرد.

رئیس جمهوربا بیان اینکه با آغاز مذاکرات هسته‌ای، جهان به این نتیجه رسید که می‌شود با ایران نیز مذاکره کرد و بر اساس گفت‌وگو به نتیجه رسید، تصریح کرد: ما هم باور داریم که باید مشکلات‌مان را در داخل کشور حل کنیم اما همه باید بدانند که بدون رابطه با دنیا نمی‌توان پیشرفت کرد و نمی‌توان کشور را ساخت.

دکتر روحانی اقتصاد مردمی دانش‌بنیان و صادرات محور را از پایه‌های اقتصاد مقاومتی برشمرد و خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم اقتصاد کشور پیشرفت کند نمی‌توانیم صرفا بر بازار داخلی تکیه کنیم. تلاش برای خودکفایی مطلوب است اما بدون واردات و صادرات و تعامل با جهان نمی‌توان پیشرفت کرد. باید با لحاظ مزیت‌های نسبی، برخی کالاها را تولید، برخی را صادر و برخی را وارد کنیم.

رئیس جمهور گفت: دولت تدبیر و امید از ابتدا یکی از محورهای توجه خود در عرصه اقتصاد را توسعه فعالیت‌ها و بنگاه‌های دانش‌بنیان قرار داد و تلاش کرد ارتباط صحیحی بین دانشگاه و عرصه تولید ایجاد کند و نتیجه این تلاش‌ها این بود که ۵۵ شرکت فعال دانش بنیان در ابتدای دولت یازدهم امروز به بیش از ۶ هزار شرکت فعال رسیده‌اند.

دکتر روحانی با بیان اینکه توسعه فعالیت‌ها و افزایش تعداد بنگاه‌های دانش‌بنیان در کشور اقتصاد ایران را متحول کرده است، ادامه داد: بهترین نمونه گواه برای اثبات این مدعا عملکرد بنگاه‌های دانش‌بنیان در مقابله با شیوع کرونا بود.

رئیس جمهور اظهار داشت: کرونا درحالی امروز تبدیل به یک گرفتاری جهانی شده است که وقتی در ووهان چین شناسایی و اعلام شد هیچ‌کس فکر نمی‌کرد به این سرعت به همه جهان سرایت کند. هیچ کشور و دولتی نتوانست این مساله را پیش‌بینی کرده و برای مقابله با آن آمادگی کسب کند.

دکتر روحانی با بیان اینکه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و واکسیناسیون همچنان موثرترین و به نوعی تنها راهکارهای مقابله با شیوع کرونا تا حال حاضر هستند، خاطرنشان کرد: پس از انتشار اولین اخبار درباره ساخت واکسن برای کرونا دستور پیگیری واردات واکسن را صادر کردم اما مشکل این بود که مدت زمان قابل توجهی طول کشید تا سازمان جهانی بهداشت برخی واکسن‌ها را تایید کند و از سوی دیگر این نگرانی وجود داشت که هیچ‌کدام از این واکسن‌ها دوره‌های آزمایشی ساخت را به طور کامل سپری نکرده بودند.

رئیس جمهور گفت: پس از عبور از همه این مسائل وقتی خواستیم برای خرید واکسن قرارداد منعقد کنیم با مساله دیگری مواجه شدیم و آن بی‌رحمی غیرقابل تصور جهانیان و به ویژه آمریکا بود که هم در دوره دولت قبل و هم در این دولت ادامه دارد. به هیچ‌وجه تصور نمی‌کردیم که دولتی بخواهد مقابل تلاش‌های دولتی دیگر برای محافظت از شهروندانش در برابر بیماری‌ای چون کرونا مانع‌تراشی کند.

دکتر روحانی افزود: درحالی که در اسفند ماه ۹۸ و ماههای ابتدایی ۹۹ در تامین تجهیزات و ملزومات مقابله با کرونا دچار مشکل جدی بودیم امروز به مدد همت و تلاش شرکت‌های دانش‌بنیان و دیگر بخش‌های تولیدی کشور صادرکننده جدی تجهیزات و ملزومات مقابله با کرونا هستیم و در بخش ساخت واکسن نیز شرکت‌های دانش‌بنیان تلاش قابل توجهی دارند.

رئیس جمهور با تشکر از همه بخش‌ها و افرادی که در مقابله با کرونا دولت را یاری کردند، اظهار داشت: باید از مقام معظم رهبری، علما و مراجع نیز به طور ویژه تشکر کنیم چرا که اگر کمک آنها نبود توقف اجرای مناسکی چون نماز جماعت در مساجد در راستای اجرای پروتکل‌های بهداشتی ممکن نبود.

دکتر روحانی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در مقطعی در سالهای ۹۰ و ۹۱ آمریکایی‌ها و غربی‌ها تصمیم گرفتند ایران را تحت فشار قرار دهند تا پای میز مذاکره بیایند اما طی جنگ اقتصادی که در سه سال گذشته شاهد آن بودیم نه به نیت ترغیب ایران به مذاکره بلکه با هدف فروپاشی اقتصاد و به دنبال آن سرنگونی نظام جمهوری اسلامی طراحی و اجرا شد.

رئیس جمهور فعالان اقتصادی را سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی تمام عیار دشمن نامید و تصریح کرد: با تلاش همه جانبه فعالان اقتصادی، هدایت‌های مقام معظم رهبری و تلاش‌های دولت نه اقتصاد کشور فروپاشید و نه نظام جمهوری اسلامی به زانو درآمد. البته مردم تحت فشار زیادی قرار گرفتند اما مقاومت جانانه‌ای کردند و دولت نیز در حد توان خود از مردم حمایت کرد.

دکتر روحانی خاطرنشان کرد: دولت در راستای حمایت از مردم میانگین حقوق را در سه سال گذشته بیش از ۴۰ درصد افزایش داده و سعی کرده کسری بودجه خود را از مسیر درستی که عمدتا انتشار اوراق بوده است، جبران کند.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در عرصه بین‌المللی پیروزی‌های بسیار درخشانی کسب کرده که به دلایل سیاسی کمتر بیان می‌شود، اظهار داشت: پیروزی به یاد ماندنی دکتر مصدق در عرصه‌ بین‌المللی این بود که دادگاه بین‌المللی لاهه در پاسخ به شکایت انگلیس اظهار داشت که صلاحیت رسیدگی به این شکایت را ندارد.

رئیس جمهور اضافه کرد: در دولت تدبیر و امید حداقل دو بار در دادگاه بین‌المللی لاهه علیه آمریکا اقامه دعوی کردیم که در هر دو موضوع دادگاه به رغم تلاش گسترده و مخالفت جدی آمریکا اعلام کرد که صلاحیت رسیدگی به این شکایات را دارد و دو بار نیز در سازمان ملل درخصوص تحریم تسلیحاتی ایران و نیز درخواست آمریکا برای بازگشت خودکار تحریم‌ها توانستیم این کشور را شکست دهیم که در تاریخ کمتر سابقه دارد.

دکتر روحانی در ادامه تصریح کرد: امروز در مقطع بسیار مهمی قرار داریم؛ انتخابات ۱۴۰۰ رویدادی بسیار سرنوشت‌ساز برای کشور و بسیار مهم است که در نتیجه این انتخابات چه کسی، چه دولتی و با چه افکاری بر سر کار می آید و در زمینه اقتصاد، سیاست خارجی، مسائل منطقه و مسائل بین‌المللی چگونه می‌اندیشد؟

رئیس جمهور تاکید کرد: هیچ‌کس نباید نسبت به انتخابات و اهمیت آن بی‌تفاوت باشد و همه باید خودمان را برای برگزاری یک انتخابات پرشور سالم و آزاد آماده کنیم و حضوری سرنوشت‌ساز در انتخابات داشته باشیم چرا که این انتخابات برای همه ما و برای منطقه و جهان بسیار مهم است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 87
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1400/02/06
شوآف قبل انتخابات
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
خسته کردن مردم رو همش شعار کشمکش با دنیا و مردم
kordook
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
مثل همه حرفا و قولای این هشت سال
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
آقای روحانی همین حرف رو یکبار سال ۹۴ گفتی باز همون ها رو بعد ۶ سال تکرار می کنی
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1400/02/06
فایل صوتی ظریف از انواع اقسام دخالت ها اما گفت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
مخصوصا روسیه اصلاح طلب
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
باید در سیاست خارجه مداخله بشه
ظریف سه تا بز نباید بدی بهش دیگه چه برسه به سیاست خارجه
حسینی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
بله
غلام شیش لول بند هم بلده فایل صوتی به نفع خودش بده بیرون
چرا بعد از شهادت سردار شروع کرد به اراجیف گفتن
پشنگ مشنگ تبار
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
ظریف از اصولگراهای میدانی روسیه چین اتیوپی گفت ولی رای نمی دهیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
هر دولتي بياد خوبه الا امثال روحاني
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1400/02/06
اگر روسیه اصولگرا کاسب تحریم بذارن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
البته روسیه اصلاح طلبه
متخصص مغز اعصاب روسی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
۲۰:۵۶
به چه روز افتادی دیگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
دقیقا این سه تا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
۲۱:۲۵ عزیز همه عالم میدونم چین و روسیه بیشتر امریکا دنبال برجام هستن پس نتیجه چین روسیه اصلاح طلبن
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1400/02/06
باشه باز رای نمیدیم
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۲۰:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
تو رای ندی بهتره
چون دوباره مث حسن میان رو کار
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
2004گل ب کلامت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
بیان به درک مهم نیست همه شون مثل هم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
حالا کاندیدشماروهم میبینیم هی همه چی رومینذازین گردن دولت!
ازاول برجام هی سنگ انداختین که نشه اگربده اصولگراها که اومدن روی کار«خدا اون روز رونیاره»ازبرجام کلا خارج بشین ومملکت رو اداره کنید ببینیم چندتا دکل ودلار دپباره سربه نیست میکنین!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
رای بی رای
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1400/02/06
اصلامهم نیست انتخابات برای ما
Iran, Islamic Republic of
19:18 - 1400/02/06
مثل بورس دستوری شون که همیشه روز مهمیه اینا هم همیشه در مقطع مهم و پیچ خطرناک هستند :)
Iran, Islamic Republic of
19:18 - 1400/02/06
اصلا اعصاب شون رو دیگه ندارم
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1400/02/06
صبر کن آقای روحانی راه دراز است و آمریکا شیطان.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
پشت سربادولت اصلاح طلبان بستن تارای بیارن بلکه بااینکارهههه وچیشد۲ماه اخرسال یادت افتادبرجام اجراکنی متنش دراومدتحریم هاتعلیق میشنه نالغواونم تحریمهای ترامپ نه مال اوباماهههه
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
بخدا تا وضعیت بورس مثبت نکنی که چهل ملیون سهامدارمتضررند دولت مورد علاقه تو دیگر رای نمی اورد این حداقل نتیجه سه ماه تحقیق از سهمامداران مختلف است
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1400/02/06
تحریم ها برداشته میشه همه چیز آماده برای اصولگراها تا بیان و دوباره رشته ها رو پنبه کنن. روسیه هم که هم باهاشون دوست هم موافق تحریم
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1400/02/06
انتخابات خرداد مشارکت پایین افتضاح رو بگو آبروریزی
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1400/02/06
خب پس یعنی هیچ اتفاقی قرار نیس بیفته
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1400/02/06
هسته ای چی داشت جز بدبختی ضرر لامپ نیروگاه خودش هم هنوز نتونسته روشن کنه
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1400/02/06
کشور ورشکسته اس مجبورین مذاکره کنید تمامش کنید چند سال کشمکش
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1400/02/06
یعنی آمریکا از شما ترسیده و در مقطع ضعف قرار دارد و اومده مذاکره کنه و هر چی شما گفتین اونم بنا به گفته شما دوبار از شما شکست خورده بگه چشم !!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1400/02/06
چه فایده برا مردم داشت !!
France
19:27 - 1400/02/06
خدایا خودت کمک‌کن باز حسن یقین کرده
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1400/02/06
اها ،
رای میخوای مردم بدن
اندفعه با انتخابات آمریکا آنها خارج شدن
ایندفعه هم نوبت ایران هست خارج بشه

، وای ب حال مردم ایران،
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1400/02/06
ای دروغگو آدمی به متلونی تو وجود نداره. وایضا طرفدارانت که اندک هم شدند
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1400/02/06
معمولا هر چی ایشون میگن برعکس میشه
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1400/02/06
با اندیشه جنابعالی مرغ و روغن و میوه از سفره ها کنار رفت.حالا با تبانی یک توافق بی خاصیت دیگر بنویسید
تا سایه شوم اصلاحات ۸سال دیگر روی سر این مردم باشد
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1400/02/06
موفقیت یعنی ناموفق
هر چی ایشون میگه شما برعکسش کنید
چون روهر چی دست گذاشت پودرش کرد
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1400/02/06
خدا به داد ايران و مردم ايران برسه. اين دوباره شنگول شده
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1400/02/06
آن فرد هر که باشه هر چه باشه از تو بهتره و بهتر می اندیشه . اینو مطمن باش
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1400/02/06
8سال مردمو بدبخت کردی حالا هم ول کن نیستی دکتر، کو کلید، کو تدبیر، کو امید،....
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1400/02/06
ما به تفکر اصلاح طلب و اصولگرا رای نمیدهیم به فرمایش رهبر عزیزمون فقط تفکر انقلابی
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1400/02/06
همه‌مابه‌گدای‌انداختی‌وثروت‌مملکت‌کجارفت‌فقطدرامدیکروزعسلویه‌همه‌۸۰میلیون‌حقوق‌بگیرمیکنه‌حلاباچندحرف‌‌میخواددل‌مردم‌گرم‌کنن‌فقروبدبختی‌داره‌بیدادمیکنه‌چطوریکروزپیش‌خداجواب‌دارن
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1400/02/06
تورو خدا انرژی هسته ای نمیخوایم فقط در حد نیاز
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1400/02/06
باامتیاز هایی که شما دادید مطمئنا پیروز میشید
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1400/02/06
قدیمیا میگن هر سال دریغ از پارسال ولی من بعید میدونم بدتر از حسن روحانی وجود داشته باشه لااقل تا الان از مادر زاده نشده
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1400/02/06
انسان پرستی و خودبرتربینی بیماری خطرناکیست که در جوامع کم سواد و خرافاتی رواج دارد ولی در واقع باید به عملکرد و نتیجه عملکرد فرد برروی زندگی مردم تمرکز کرد .
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1400/02/06
آقای روحانی مذاکرات و برجامت زمانی مفید واقع میشود که ملت ارزانی مسکن خودرو و ارزاق عمومی زندگی خود را لمس و حس کنند انوقت بگو موفقیت کسب کردیم والا همچنان نفرین ملت ایران بدرقه تو در ادامه زندگی ات خواهد بود وسلام
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1400/02/06
اره این اخر دولتتم هرچی مملکتو به باد ندادی به باد بده
Iran, Islamic Republic of
20:09 - 1400/02/06
بسه دیگه بابا ،خجالت بکش
این چند روز،هیچی نگو نگو نگو
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1400/02/06
بارامدبادصبح‌وبوی ریاست‌جمهوری!!هروقت‌گلابیها‌رسید‌ماروخبرکن
Germany
20:17 - 1400/02/06
منظورت هسته خرما است یا هسته رزوالو.اگر این دوتا باشه صد در صد پیروز هستید.
Iran, Islamic Republic of
20:37 - 1400/02/06
پدر مردم در اوردی حالا وعده سرخرمن میدی
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1400/02/06
آره بازم بگو همه تحریمها از روز اجرای توافق لغو خواهد شد و نه تعلیق
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1400/02/06
اصلا چرا آمریکا باید کوتاه بیاد؟ ،مگه چکار کردین شما؟
United Arab Emirates
20:55 - 1400/02/06
بالاخره یک کدوم از این کلیدها باید بدرد بخوره یانه
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1400/02/06
وقتی این طوری میگی باید ترسید
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1400/02/06
چه رویی داره این.ههههههه
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1400/02/06
حتماً همانند اون گل و بلبل و گلابی برجام.
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1400/02/06
همش مذاکره مذاکره
بابا نگاه به توان داخل کن
یک بار رفتی مذاکره بدبختیم بسه
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1400/02/06
بی خیال این حرفا...واکسن وارد کنین بابا ....
Iran, Islamic Republic of
22:05 - 1400/02/06
دلیل موفقیتش اینکه مجبورید و راه دیگری نداريد...
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1400/02/06
حسن میگه پیروزی های ما درتاریخ ثبت میشه خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1400/02/06
سلام وجدان بنده خودم همیشه شپارو مقصر میدونستم ولی انصافن اقای روحانی دست درد نکنه شما خیلی زحمت
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1400/02/06
اینم بذار کنار قولهایی که تا حالا دادی
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1400/02/06
خسته نشدین به همه دنیا جنگ دارین برنامه چیه مردم خسته ان بفمین بازیها رو بس کنید از جنگ با دنیا دست بردارید مال ملت رو نخورید دشمن ما خود شما هستین
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1400/02/06
خدایا ما را از دست این بشر رهایی بگردان
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1400/02/06
بزک نمیر بهار میاد خربزه با خیار میاد
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1400/02/06
اگر یکصدم اینهم انعطاف را با دونالد
ترامپ داشتید ، سه سال بود ، تحریم
تمام شده بود ، مشاوران باید عوض شوند .
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1400/02/07
بله قطعی ولی جناب ذوق نکن این افتخارش نصیب شما وکابینه تاننمیشود چون از روندش و فرسایشش مشخصه که اونهاهم برنامه ریزی کردنند تا دولتشما هست این ذوقو افتخارو به نام شما ثبت نشود بماند برای دولتی کهدر آینده که میاید نه با رای مردم چون مردم رای نخواهند داد با رای به ناچار مجلس و مقامات ارشد که انتخاب میشود اون هم دونفر یا احمدی نژاد بزرگ مرد شجاع یا سعید محمد نجات گر ایران و ملت بیچاره که بدستفقط این جوان نجات گر سپاهی عزیز که لایق ریاست جمهوری ایران میشود
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1400/02/07
بازهم دروغ خسته نشدید شما دیگه کی هستید
Iran, Islamic Republic of
02:12 - 1400/02/07
مردم داره له میشه انوقت توقدرت ایران میگی کوقد رت اگ قدرت دارین یک سری ب بازاربیااین تاقدرتتون معلوم بشه اقای مدیر ازگرسنگان خبری ندارین تمام زندگی مردم ازبدبختی ازنداشتن هاداره می پشه خدتو نهم شایدبدانین شماهاخیلی خوشین سفره تونهم رنگینه خیلی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج