عربشاهی: الوحده به خوبی پرسپولیس را آنالیز کرده بود
۱۱۱۲۷۹۹
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶
۳ 
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که شکست این تیم مقابل الوحده در بهترین زمان اتفاق افتاد.

میزان: ضیاء عربشاهی در خصوص شکست پرسپولیس مقابل الوحده امارات اظهار داشت: شاید بعضی‌ها بگویند تیم به اندازه بازی‌های قبلی برای این مسابقه انگیزه نداشت، اما من این مسئله را قبول ندارم. پرسپولیس با همان سیستم و ترکیب همیشگی بازی کرد، اما چون گل اول را همان اوایل بازی خوردیم کمی شرایط گره خورد.

وی ادامه داد: الوحده بعد از اینکه گل را زد توانست به خوبی عقب بکشد و فضا‌های خالی پرسپولیس را ببندد و اجازه موقعیت سازی مخصوصاً در نیمه اول ندهد. آن‌ها به خوبی پرسپولیس را آنالیز کرده بودند و تمام بازیکنان کلیدی ما را بسته بودند. ضمن اینکه مدافعان وسط و هافبک‌های الوحده بسیار عالی بازی کردند.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: با این که دو مهاجم خوبمان از ابتدا در زمین بودند، اما نتوانستیم دروازه الوحده را باز کنیم. واقعیت این است که ما وقتی گل می‌خوریم برای گل زدن کمی عجول می‌شویم، ولی باید آرامش خود را حفظ کنیم. فکر می‌کنم شکست به موقعی بود و پرسپولیس در بهترین شرایط باخت. تیم خوبی داریم که به نظرم یکی از کامل‌ترین تیم‌های چند دهه اخیر پرسپولیس است، اما گاهی اوقات ضعف‌هایی در بازی باعث می‌شود تا شکست بخوریم.

عربشاهی در خصوص انتقاد‌اتی که به خط حمله پرسپولیس و مخصوصاً مهدی عبدی می‌شود گفت: خط حمله خوبی داریم و فکر می‌کنم بهترین مهاجمان ایران در پرسپولیس هستند. هر تیم آرزوی داشتن مغانلو و آل کثیر را دارد. بعضی وقت‌ها یک بازیکن یا یک خط در یک تیم دچار اُفت می‌شوند که گذراست. مهدی عبدی هم بازیکن خوبی است که از نظر روحی ضعیف شده و کل تیم باید کمک کنند تا به شرایط قبل برگردد.

پیشکسوت پرسپولیس خاطر نشان کرد: عبدی قبلا ثابت کرده که مهاجم خوبی است الان از نظر روحی مشکل دارد و همه باید کمک کنیم تا به همان بازیکن قبلی تبدیل شود حیف است چنین بازیکنی در پرسپولیس بسوزد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج