سالن اپرا هال سپنتا کیش
۱۱۱۹۲۰۷
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹
۸ 
رپورتاژ آگهی
سالن اپرا هال سپنتا کیش بر اساس کانسپت لاک پشت که از گونه‌های اصلی جزیره کیش است می‌باشد. سه تا از مهمترین عملکردی که می‌توانیم برای این سالن چند منظوره ذکر کنیم کنسرت‌ها، تئاتر‌ها و اپرا است.

طراح این پروژه مهندس امین نعیمی می‌باشد که برنده جایزه A design ایتالیا در سال ۲۰۲۱ شده است.

سالن اپرا هال سپنتا کیش

سالن اپرا هال سپنتا کیش بر اساس کانسپت لاک پشت که از گونه‌های اصلی جزیره کیش است می‌باشد. سه تا از مهمترین عملکردی که می‌توانیم برای این سالن چند منظوره ذکر کنیم کنسرت‌ها، تئاتر‌ها و اپرا است.

ما یک شکل مدرن و ویژه از پوسته‌های لاک پشت با سقف منحنی معلق ایجاد کرده‌ایم، که روی دیوار‌های شیشه‌ای قرار گرفته است که از منظره کامل اطراف بهره مند می‌شود.

این سالن با گنجایش ۱۷۰۰ نفر و معماری خاص داخلی آن یکی از بی‌نظیرترین مجموعه‌های منطقه است. این پروژه موفق شده جایزه طراحی A design award ایتالیا را در سال ۲۰۲۱ دریافت کند.

این سالن در حدود ۸۰۰۰ متر مربع زیر بنا و در زمینی به مساحت ۴۲۰۰۰ متر مربع واقع است و شامل نورپردازی خاصی در نمای بیرونی خود است و چندین مجموعه رستورانی و کافی شاپ را در طبقه همکف خود جای داده است. از دیگر خصوصیات آن روش ساخت منحصر به فرد آن می‌باشد.

سالن اپرا هال سپنتا کیش

کار فرما این پروژه شرکت سپنتا گشت کیش با مبلغ سرمایه گذاری ۴۳۰ میلیارد تومان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ با حضور وزیر محترم گردشگری و میراث فرهنگی جناب آقای دکتر مونسان و رئیس منطقه آزاد کیش جناب آقای دکتر آهنگران کلنگ احداث آن را بر زمین زدند، مدیر عامل شرکت سپنتا گشت کیش و نیز همراه مهندس امین نعیمی توضیحات مفصلی را در مورد پروژه بر حضار بیان کردند.

مدت زمان ساخت این مجموعه ۱۶ ماه پیش بینی شده است و پس از آن ۶ ماه نیز برای نصب تجهیزات و بهره برداری در نظر گرفته شده و می‌تواند صد‌ها گردشگر را به جزیره کیش جذب کند و در رونق گردشگری هنری تاثیر به سزایی دارد.

استودیو طراحی امین نعیمی

رتبه برتر کنکور سراسری و ورود به دانشگاه تهران در سال ۱۳۷۷

پایه گذار و مدیرعامل گروه طراحان” ICI” ۱۳۸۸ – ۱۳۷۸ به مدت ۱۰ سال

مدیر دپارتمان طراحی دکوراسیون و مبلمان کارخانه صنایع چوب “ایده پردازان ایشتار” ۱۳۸۹-۱۳۷۹

طراح ارشد و مدیر پروژه شرکت پدیده از سال ۱۳۹۳-۱۳۸۹ و طراحی و اجرا پروژه‌هایی مانند رستوران پدیده کیش، برج گردشگری پدیده، هایپر مارکت پدیده کیش و طراحی داخلی هتل کیش

مدیرپروژه و مدیر طراحی داخلی و تجهیز هتل بزرگ شیراز از سال ۱۳۹۱ و افتتاح این پروژه در سال ۱۳۹۳

از سال ۱۳۹۳ و پس از مشکلات به وجود آمده برای شرکت پدیده، دفتر طراحی شخصی خود به نام “استودیو طراحی امین نعیمی ” را در تهران دوباره راه اندازی کرد و پروژه‌های بسیاری همچون لوتوس رزیدنس الهیه، رستوران‌های هلدینگ مهر وابسته به بانک کشاورزی، ایوان سنتر تهران و … را طراحی و اجرا نموده است.

استودیو طراحی امین نعیمی - طراح داخلی هتل‌های پنج ستاره

• رتبه برتر کنکور سراسری و ورود به دانشگاه تهران در سال ۱۳۷۷

• پایه گذار و مدیرعامل گروه طراحان” ICI” ۱۳۸۸ – ۱۳۷۸ به مدت ۱۰ سال

• مدیر دپارتمان طراحی دکوراسیون و مبلمان کارخانه صنایع چوب “ایده پردازان ایشتار” ۱۳۸۹-۱۳۷۹

• طراح ارشد و مدیر پروژه شرکت پدیده از سال ۱۳۹۳-۱۳۸۹ و طراحی و اجرا پروژه‌هایی مانند رستوران پدیده کیش، برج گردشگری پدیده، هایپر مارکت پدیده کیش و طراحی داخلی هتل کیش

• مدیرپروژه و مدیر طراحی داخلی و تجهیز هتل بزرگ شیراز از سال ۱۳۹۱ و افتتاح این پروژه در سال ۱۳۹۳

• از سال ۱۳۹۳ و پس از مشکلات به وجود آمده برای شرکت پدیده، دفتر طراحی شخصی خود به نام “استودیو طراحی امین نعیمی ” را در تهران دوباره راه اندازی کرد و پروژه‌های بسیاری همچون لوتوس رزیدنس الهیه، رستوران‌های هلدینگ مهر وابسته به بانک کشاورزی، ایوان سنتر تهران و … را طراحی و اجرا نموده است.

سالن اپرا هال سپنتا کیش

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۲۶۵۰۴۰۶

۰۹۱۲۱۴۴۹۱۷۵

سالن اپرا هال سپنتا کیش

جهت مشاهده نمونه‌ها از صفحه اینستاگرام بازدید نمایید.

@amin_naimi

سالن اپرا هال سپنتا کیش

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس وب مراجعه کنید.

aminnaimi.com

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج