چکه سقف آزادی باعث دوری نماینده مجلس از VIP
۱۱۱۹۸۸۲
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۳
۱۲ 
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی به دلیل چکه آب از سقف سالن ۱۲ هزار نفری آزادی نتوانست از قسمت جایگاه ویژه نظاره‌گر رقابت‌های کشتی باشد.

ایسنا: یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی به دلیل چکه آب از سقف سالن ۱۲ هزار نفری آزادی نتوانست از قسمت جایگاه ویژه نظاره‌گر رقابت‌های کشتی باشد.

حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی، عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی برای مشاهده رقابت‌های کشتی فرنگی جام تختی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران حاضر شد.

او با استقبال مسوولان فدراسیون کشتی به سمت جایگاه ویژه سالن ۱۲ هزار نفری آزادی رفت اما به دلیل چکه آب از سقف سالن و خیس شدن محل جایگاه ویژه نتوانست از قسمت VIP نظاره‌گر رقابت‌های فینال باشد.

چکه سقف آزادی، نماینده مجلس را از VIP دور کرد

وی سپس با هدایت مسوولان فدراسیون کشتی در جایگاه خبرنگاران نشست و نظاره‌گر رقابت‌های کشتی شد.

بی‌تفاوتی مسوولان شرکت تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به وضعیت سقف سالن ۱۲ هزار نفری آزادی در حالی است که این مشکل از سال‌ها قبل لاینحل باقی مانده است.

به گفته برخی از مسوولان سالن، سقف سالن آزادی از نقاط زیادی چکه می‌کند و این چکه حاصل از تجمع آب باران چند روز پیش در سقف و رسوب به پشم شیشه در سقف است. چکه سقف در زمان بارش بسیار شدیدتر از اوقات دیگر است.

حجت الاسلام لارگانی هم‌چنین عضو هیات رییسه فدراسیون کشتی است.

نصیرزاده، رییس سازمان لیگ فدراسیون کشتی نیز در پاسخ به ایسنا، درباره علت حضور نیافتن حجت الاسلام لارگانی در جایگاه ویژه، چکه سقف را دلیل این موضوع دانست.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج