رامبد جوان دوباره عذرخواهی کرد
۱۱۲۰۰۲۲
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷
۹ 
مجری و کارگردان برنامه "خندوانه" از توهین ناخواسته‌ای که در برنامه پنجشنبه گذشته نسبت به نویسندگان و اهالی قلم اتفاق افتاد رسماً در تلویزیون عذرخواهی کرد.

تسنیم نوشت: مجری و کارگردان برنامه "خندوانه" از توهین ناخواسته‌ای که در برنامه پنجشنبه گذشته نسبت به نویسندگان و اهالی قلم اتفاق افتاد رسماً در تلویزیون عذرخواهی کرد.

حرف‌های تکراری فیروز کریمی و البته مسئله‌دارش در برنامه "خندوانه" آغاز حواشی بود که چند روزی است گریبانِ رامبد جوان و برنامه‌ "خندوانه" را گرفته است. او در فضای مجازی اقدام به عذرخواهی کرد و نوشت:

"لحظه‌ای پیش آمد که برای من غیرقابل کنترل شد و متأسفانه واکنش من تنها خندیدن بود. واقعاً از پخش این لحظه هم بسیار متأسفم و این هم به خاطر بی‌دقتی و بی‌ملاحظگی من و تیم خندوانه و تیم پخش شبکه نسیم است."

رامبد جوان دوباره عذرخواهی کرد

اما این عذرخواهی جلوی حاشیه‌ها و چالش‌های بعدی را نگرفت و ناشران، نویسندگان و رسانه‌ای‌ها در یادداشت‌ها و مطالب مختلفی به ابعاد مختلفِ این توهین پرداختند؛ شاید یکی از مهمترین این انتقادات، عدم توجه به نظارت کیفی و حضور میهمانان تکراری بود.

رامبد جوان در برنامه چهارشنبه شب (29 اردیبهشت‌ماه) با پخشِ آیتمی از گفت‌وگوی خودش با سروش صحت در برنامه "کتاب باز" اعلام کرد خدمت نویسندگان محترم و عزیز ایران عرض کنم در برنامه پنجشنبه شب هفته پیش خندوانه اتفاقی افتاد که باعث دلخوری شما عزیزان اهل قلم و نویسندگان و ناشرین و همه کسانی که ادبیات دوست دارند، شد. در صفحه شخصی‌ام عذرخواهی کردم و گفتم در برنامه "خندوانه" هم از صمیم قلب و تمام قد عذرخواهی خواهم کرد. امیدوارم مرا بخشیده باشید و این دوستی و همدلی میان ما و شما صمیمانه و گرم مثلِ گذشته ادامه پیدا کند.

وی افزود: در طول سالیانی که من مشغول ساخت برنامه و سریال‌ام به هر حال همیشه از هر امکان و موقعیتی برای معرفی و تشویق به کتاب خواندن و اهمیت مطالعه در زندگی روزمره مردم استفاده کردم. متأسفانه برشی که در فضای مجازی منتشر شد یک برش ناقص بود مثل خیلی از وقت‌ها که کل قضیه با ماجرای ویدئو فرق دارد. اصلاً قصد توجیه کردن ندارم و تکرار می‌کنم بابت اتفاق بدی که افتاده عذرخواهی می‌کنم و بابت اینکه اشتباهاً آن بخش روی آنتن رفت هم عذرخواهی می‌کنم شاید در آن لحظه متوجه این‌که آنقدر بد است، نبودیم.

جوان درباره حاشیه‌ای که اتفاق افتاد، تصریح کرد: ماجرا به این شکل اتفاق افتاد مهمانان محترم مثل مهمانان دیگری که به برنامه می‌آیند مشغولِ بازی شدند که یکسری سؤالات از آن‌ها پرسیده می‌شود و در 5 ثانیه باید پاسخ بدهد. میهمانان از ابتدای بازی در دور این افتادند که با سؤالات شوخی کنند و تسلط در آن بخش نداشتند و هیچ‌چیز به طور عمد اتفاق نیفتاد. آنقدر بدیهی است که مهربان و با وجدان هستید که این نکته را بپذیرید. چون سالیان سال من و همکارانم حداقل در برنامه "خندوانه" ثابت کردیم به شدت عضو جدّی و کوچکی از خانواده بزرگ و محترم ادبیات هستیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج