حسین علیزاده نوشته منسوب به خود را تکذیب کرد
۱۱۲۰۵۹۹
۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷
۶ 
حسین علیزاده آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی با ارسال متنی به رسانه‌ها نامه منتسب به خود در فضای مجازی خطاب به ایرج و گلپا را تکذیب کرد.
خبر آنلاین: حسین علیزاده آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی با ارسال متنی به رسانه‌ها نامه منتسب به خود در فضای مجازی خطاب به ایرج و گلپا را تکذیب کرد.
 
حسین علیزاده نوشته منسوب به خود را تکذیب کرد
 
حسین علیزاده، آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی امروز شنبه اول خرداد با ارسال متنی به رسانه‌ها انتشار هرگونه نامه منتسب به خود در فضای مجازی خطاب به حسین خواجه امیری (ایرج) و اکبر گلپایگانی (گلپا)، دو خواننده پیشکسوت موسیقی کشورمان در طرفداری از زنده‌یاد محمدرضا شجریان را تکذیب کرد.
 
حسین علیزاده ضمن تکذیب نگارش این نامه و ارسال آن به مراکز فوق و رسانه‌های اجتماعی، گفته است: «پیداست که ادبیات نگارشی این نامه از من و تفکراتم فرسنگ‌ها فاصله دارد و انتساب آن به خودم را به جد تکذیب می‌کنم.»
 
طی روزهای گذشته متنی متنسب به حسین علیزاده در فضای مجازی منتشر شد که در قالب نگارشی گلایه‌آمیز و تند ضمن دفاع از عملکرد محمدرضا شجریان در عرصه موسیقی، برخی از خوانندگان پیشکسوت موسیقی ایرانی از جمله حسین خواجه‌امیری و اکبر گلپایگانی را در معرض انتقاداتی تند قرار داده بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج