اقدام خیرخواهانه خادم، پرستویی و کریمی
۱۱۲۳۴۹۰
۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۷
۳ 
حرکت بزرگ و انسانی پرویز پرستویی، رسول خادم، علی کریمی، احسان علیخانی و سایر کسانی ککه کمک کردند تا دانش‌آموزان محروم صاحب تبلت شوند و بتوانند درس بخوانند واقعا قابل تقدیراست.

خبرورزشی: حرکت بزرگ و انسانی پرویز پرستویی، رسول خادم، علی کریمی، احسان علیخانی و سایر کسانی که کمک کردند تا دانش‌آموزان محروم صاحب تبلت شوند و بتوانند درس بخوانند واقعا قابل تقدیراست.

شاید خیلی های دیگر هم در این کار خیر سهیم اند اما اسمی از آنها در میان نیست و یا حداقل این که ما آنها را نمی شناسیم اماحرکت انسان‌دوستانه رسول خادم ،علی کریمی، پرویز پرستویی و...نشان می‌دهد که آنها نسبت به جامعه خود بی‌تفاوت نیستند.

اقدام خیرخواهانه خادم، پرستویی و کریمی

شاید خیلی ها تمکن مالی بیشتری هم داشته باشند اما روحشان هم خبر ندارد که هزاران دانش آموز بی بضاعت در نقاط مختلف این کشور به خاطر نداشتن تبلت یا گوشی در شرایط کرونایی نمی‌توانند ادامه تحصیل بدهند.

کار خوب را باید گفت و نوشت کاری که علی کریمی عزیز همراه با پرویز پرستویی و رسول خادم و با همراهی احسان علیخانی و تیمش والبته زیر نظر موسسه خیریه حضرت علی علیه السلام انجام دادند، یک کار صددرصد خداپسندانه و انسانی است که حتماً باید از آن تقدیر کرد. همه ما وظیفه داریم درانتشار این قبیل خبرهای مثبت و انساندوستانه کوشا باشیم تا حداقل از این طریق دین خود را ادا کرده باشیم.

آفرین بر شرافت علی کریمی، پرویز پرستویی، احسان علیخانی و رسول خادم دوست داشتنی که در تمام روزهای سخت در کنار مردم خوب ایران بودند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج