توضیحات مجری استقلالی در خصوص ممنوع‌الکار شدن
۱۱۲۵۱۷۴
۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۱
۷ 
مهدی واعظی مجری یکی از برنامه‌های تلویزیونی گفت: با من تماس گرفتند و گفتند فعلاً لازم نیست دیگر به برنامه بیایم. در واقع تعلیق شده‌ام. تا جایی که می‌دانم، قرار شده برنامه سلام تهران هم فعلاً بخش ورزشی نداشته باشد.

خبرورزشی: مهدی واعظی مجری یکی از برنامه‌های تلویزیونی گفت: با من تماس گرفتند و گفتند فعلاً لازم نیست دیگر به برنامه بیایم. در واقع تعلیق شده‌ام. تا جایی که می‌دانم، قرار شده برنامه سلام تهران هم فعلاً بخش ورزشی نداشته باشد.

توضیحات مجری استقلالی در خصوص ممنوع‌الکار شدن

طی روزهای اخیر این بحث مطرح شده که مهدی واعظی مجری بخش ورزشی برنامه سلام تهران که از شبکه استانی پایتخت پخش می‌شود، به دلیل انتقادات مطرح شده در برنامه خود از وزارت ورزش و شخص وزیر، ممنوع الکار شده است. اتفاقی که به شدت مورد انتقاد هواداران استقلال در فضای مجازی قرار گرفت و از آن به عنوان ممنوع التصویر شدن مجری استقلالی یاد کردند.

واعظی در این رابطه به خبرورزشی گفت: اجرای بخش ورزشی برنامه سلام تهران با من است و برای افزایش بار کیفی آن از مهمانان عزیز و سرشناس استفاده می‌کنیم. دقیقاً طبق همین روال آقای علی فتح‌الله‌زاده را دعوت کردیم تا به عنوان مدیر عامل اسبق استقلال صحبت کند ولی پس از پایان برنامه‌ای که ایشان حضور داشت، با من تماس گرفتند و گفتند فعلاً لازم نیست دیگر به برنامه بیایم! در واقع تعلیق شده‌ام. تا جایی که می‌دانم، قرار شده

برنامه سلام تهران هم فعلاً بخش ورزشی نداشته باشد؛ مگر اینکه مدیران محترم جور دیگری تصمیم بگیرند.
واعظی در مورد این شائبه که انتقادات مطرح شده از وزارت ورزش در آن برنامه باعث ممنوع الکاری او شده نیز تصریح کرد: شکل اجرای من به گونه‌ای است که سؤال می‌کنم و ترجیح می‌دهم مهمانان بیشتر صحبت کنند. واقعاً نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد. حتی برای اینکه حرف و حدیث ایجاد نشود، لایو اینستاگرام خودم را هم کنسل کردم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:50 - 1400/03/17
خب کیسه کش واقعا نمی دانی چکار کردی در تلویزیون ؟؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج