«مرد تنها» با حضور یک بازیگر ایرانی کلید خورد
۱۱۲۵۳۵۰
۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۶
۹ 
تصویربرداری فیلم سینمایی «مرد تنها» با حضور یک بازیگر ایرانی در اتریش کلید خورد.

خبرگزاری صبا: تصویربرداری فیلم سینمایی «مرد تنها» با حضور یک بازیگر ایرانی در اتریش کلید خورد.

«مرد تنها» با حضور یک بازیگر ایرانی در اتریش کلید خورد

تصویربرداری فیلم سینمایی «مرد تنها» روز گذشته ۱۶ خرداد در اتریش کلید خورد. انوشیروان محسنی بازیگر ایرانی در این فیلم به عنوان بازیگر نقش اول حضور دارد.محسنی در نقش یک مامور پلیس مبارزه با مافیای مواد مخدر است و در کنار بازیگرانی چون کاتارینا بوهم، فریتز کارل و مریجم ویچسل برون بازی می‌کند.

مراحل پیش تولید «مرد تنها» در ۴ ماه به پایان رسید و از روز گذشته تصویرداری این فیلم به مدت ۲ ماه در شهرهای وین و تیرول آغاز شده است.

«مرد تنها» به موضوع مبارزه پلیس با باند مافیای مواد مخدر می‌پردازد و هانس گونتر بوکینگ کارگردانی این فیلم، ماریون میتن هامر تهیه‌کنندگی و هورست گونتر فیدلر نویسندگی آن را بر عهده دارند.این فیلم دومین همکاری انوشیروان محسنی با هانس گونتر بوکینگ پس از فیلم جهانی «تاک تیک» است که محسنی در این فیلم نقش یک مبارز فلسطینی را دارد.قرار است «مرد تنها» در ۲۲ مارس ۲۰۲۲ در سینماهای اتریش، آلمان و سوییس اکران شود.

«مرد تنها» با حضور یک بازیگر ایرانی در اتریش کلید خورد

همچنین گران‌ترین فیلم اتریش با عنوان «HADES» با بازی انوشیروان محسنی و توبیاس مورتی بازیگر نقش ریچارد موزر در سریال «بازرس و رکس» که در دهه هشتاد از شبکه سه تلویزیون ایران پخش شد قرار است در ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱ در کشورهای مختلف اروپا از جمله اتریش، آلمان، بلژیک، هلند، ایتالیا، فرانسه و کرواسی اکران شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج