پیشنهاد محسن رضایی به رهبری در مناظره دوم
۱۱۲۵۷۶۵
۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۵
۹ 
محسن رضایی گفت: احزاب اصولگرا و اصلاح طلب سرمایه هایی هستند اما به نظرم باید سیستم ساختار سیاسی را برای آینده ایران درست کنیم.

خبرآنلاین: محسن رضایی گفت: احزاب اصولگرا و اصلاح طلب سرمایه هایی هستند اما به نظرم باید سیستم ساختار سیاسی را برای آینده ایران درست کنیم.

محسن رضایی در جمع بندی اظهارات خود در مناظره دوم گفت:

عنوان دولت ما اقدام و تحول است، یعنی دیگر وعده و شعار را باید کنار گذاشت و جراحی های بزرگی انجام داد چرا که مشکلات اجتماعی ریشه در مشکلات اقتصادی و مشکلات اقتصادی ریشه در مشکلات سیاسی و مدیریتی دارد.

برنامه دولت ما اصلاح از درون قدرت است و به این دلیل که رابطه من با نظام با ثبات بوده و از ۱۷ سالگی تا الان در مسیر مستقیمی حرکت کردم و به دلیل اعتمادی که بین من و نظام وجود دارد و رابطه ای که با دوستان دیگر از نیروهای مسلح تا قوه قضاییه و مجلس دارم می توانم ادعا کنم اصلاحات اساسی را انجام دهم. ابتدا از خود دولت شروع خواهم کرد، این بدین معنا نیست که از مدیران با کفایت فعلی استفاده نکنیم. بلکه باید مشکلات و نواقص مرتفع و پاک شود.

مسئله دوم نهادهای وابسته به رهبری است که همه در خدمت دولت هستند. این موضوع هم نیاز به اصلاح دارد و من پیشنهاداتم را به رهبری ارائه خواهم کرد. همچنین باید به تحولات مجلس و قوه قضاییه کمک کرد و دولت ما به اقداماتی که آقای رئیسی در قوه قضاییه انجام داده و همچنین مجلس انقلابی کمک خواهم کرد.

من معتقدم شورای انقلاب فرهنگی بی خاصیت شده است و با رهبری مطرح خواهم کرد که اگر موافقت کنند این شورا را منحل کنیم.

احزاب اصولگرا و اصلاح طلب سرمایه هایی هستند اما به نظرم باید سیستم ساختار سیاسی را برای آینده ایران درست کنیم. اصلاحات جدی در درون قدرت باید به وجود بیاید تا بتوانیم وارد مسایل اقتصادی شده و از طریق آن مسایل اجتماعی را حل کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج