دولت عمامه دارد، اما غرب چشمش را کور کرده
۱۱۲۷۷۱۵
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
۱۰ 
عضو مجلس خبرگان رهبری، با انتقاد از غلبه «سبک زندگی غربی» در دولت حسن روحانی، گفت تشکیل تمدن نوین اسلامی با وجود دولتی که «عمامه دارد ولی مجذوب غرب بوده و زندگی غربی چشم آن‌ها را کور کرده» ممکن نیست.

فارس: عضو مجلس خبرگان رهبری، با انتقاد از غلبه «سبک زندگی غربی» در دولت حسن روحانی، گفت تشکیل تمدن نوین اسلامی با وجود دولتی که «عمامه دارد ولی مجذوب غرب بوده و زندگی غربی چشم آن‌ها را کور کرده» ممکن نیست.

ابوالقاسم دولابی:

(با بیان اینکه تشکیل تمدن اسلامی با سبک زندگی غربی امکان‌پذیر نیست): کشور ما بر مبنا نظام اسلامی پایه‌ریزی شده تا تمدن نوین اسلامی در کشور و سپس در جهان تشکیل شود اما با وجود دولتی که عمامه دارد ولی مجذوب غرب بوده و زندگی غربی چشم آنها را کور کرده، میسر نیست.

( با اشاره به اتفاقات اخیر در مناظرات کاندیداهای ریاست جمهوری) مناظراتی که در آن رگبار توهین، تهمت و تخریب به سوی دیگر کاندیداها انجام می‌شود به تقلید از مدل انتخاباتی غربی بوده و در این چند سال در دولت فعلی در دانشگاه‌ها و فرهنگ و ارشاد ما به‌جای الگو گرفتن از فرهنگ و معارف دینی، رشته‌ها و کنسرت‌هایی برگزار می‌شود که به عنوان یک اصل در زندگی غربی محسوب می‌شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج