اونا آنجلینا جولی دارند، ما هم بهاره رهنما داریم!
۱۱۳۰۴۲۵
۰۳ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۴
۸ 
آنجلینا جولی به بورکینافاسو سفر کرد تا از همدلی اش با مردمی بگوید به خاطر جنگ آواره شده اند و احساس ناامنی می کنند

برترین‌ها: آنجلینا جولی هنرپیشه مطرح هالیوود سالهاست انرژی‌اش را صرف کمک به هم‌نوعانش کرده است. او این هفته به بورکینافاسو سفر کرد تا از همدلی اش با مردمی بگوید به خاطر جنگ آواره شده اند و احساس ناامنی می کنند. جولی در صحبت های خود گفت که جهانیان آنطور که باید برای کمک به این مردم قدم برنداشته اند. این رفتار جولی می‌توان با بازیگران خودمان و کمپین هایی که برای کمک به مردم تشکیل می دهند مقایسه کنیم. همین چندسال پیش بود که عکسی از بهنوش بختیاری در کنار کودکی بیمار در فضای مجازی منتشر شد که واکنش‌هایی منفی را علیه او برانگیخت و یا اظهارنظر های گاه و بی گاه بهاره رهنما، به نظر می آید اقدام‌های بازیگران خودمان بیشتر خودنمایی باشد؛ هرچند قضاوت با شماست.

آنجلینا جولی

دامون قنبرزاده (منتقد سینما) در این باره در اینستاگرام خود نوشت: اول: یکی‌دو روز پیش، عکس‌هایی از آنجلینا جولی منتشر شد که او را با ساده‌ترین پوشش در کمپ آوارگان بورکینافاسو نشان می‌داد. او به عنوان سفیر سازمان ملل در امور پناهجویان، به دیدار هزاران پناهجو رفت. جولی کارهای بشردوستانه‌ی زیادی انجام داده و حالا در دوران کرونازده، این جدیدترین اقدام اوست. خواستم ببینم او در صفحه‌ی اینستاگرامش در این باره چه پستی منتشر کرده که متوجه شدم اصلاً صفحه‌ی اینستاگرامی ندارد. صفحه‌ای با یک‌ونیم میلیون فالوور هست که توسط طرفدارانش اداره می‌شود و او دور از تمام این هیاهو‌ها، در سکوت به اهداف و زندگی خود ادامه می‌دهد.

آنجلینا جولی

دوم: یادم آمد مدت‌ها پیش سلفی‌های متعدد بهنوش بختیاری با چند کودک بیمار صدای همه را در آورد. عکس‌هایی منتشر شد که در آن‌ها بهنوش بختیاری در حال بوسیدن این کودکان بیمار، دوربین موبایلش را همزمان به سمت خودش گرفته بود تا سلفی هم بگیرد. این البته تنها یک نمونه از کارهای بشردوستانه‌ی سلبریتی ماست. ناگفته نماند او هر جا که کار خیری باشد (از سر زدن به زاغه‌نشین‌ها وکودکان کار تا بیماران سوانح سوختگی و...) حضور دارد و هیچ‌وقت هم به دوربین و بندوبساط‌هایی که با خودش راه می‌اندازد راضی نیست؛ مدام سلفی می‌گیرد تا مبادا کارهای خیرش از دیدها مخفی بماند. جالب است که او نُه میلیون فالوور دارد.

آنجلینا جولی

سوم: بهاره رهنما در یکی از پست‌های جدیدش با انواع و اقسام غلط املایی و انشایی، نوشته:«سال‌ها بر سر دورهای (دوراهی) عاشفانه‌ای (عاشقانه‌ای) بین نوشتن و بلزی کزدن (بازی کردن) مانده بودم، بی‌تجربه بودم و نمیدانستم گاهی نباید پارو زد باید سپرد،.اما هرچه شمع‌های بیشتری را فوت کردم کششم از بازی بیشتر به سمت نوشتن رفت، و بعد میل به ساختن نوشته‌های خودم و بازی گرفتن از آرتیست‌هایی که برایشان نوشتم شد تمایل ساهای (سال‌های) اخیرم به کارگردانی...» و بعد عکسی از خودش منتشر کرده در حالی ‌که فیلم‌نامه‌ای در یک دست دارد و با دست دیگرش عینک مکش‌مرگ‌ما و لابد گرانش را گرفته. بامزه این است که او هم پنج‌ونیم میلیون فالوور دارد.

چهارم: کارهایی که این افراد و دیگرانی شبیه این‌ها کر‌ده‌اند آن‌قدر ناچیز و بی‌بنیان است که با یک فوت محو خواهد شد اما آن‌ها چنان نمایشی اجرا می‌کنند که بیا و ببین! در سیستم ناقص یک جامعه‌ی نامیزان، ادعا کردن‌، ادا درآوردن، شعارپراکنی‌ و قلمبه‌گویی حرف اول را می‌زند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج