درخواست پلیس از مردم برای شناسایی قاتل فراری
۱۱۳۳۷۰۱
۱۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۶
۹ 
فرمانده انتظامی گنبدکاووس با انتشار تصویر قاتل فراری از مردم خواست این فرد را شناسایی کرده و در صورتی که اطلاعی از وی دارند موضوع را به پلیس گزارش دهند.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس: فرمانده انتظامی گنبدکاووس با انتشار تصویر قاتل فراری از مردم خواست این فرد را شناسایی کرده و در صورتی که اطلاعی از وی دارند موضوع را به پلیس گزارش دهند.

سرهنگ محمود علیفر از انتشار تصویر قاتل فراری با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان خبر داد و از شهروندان خواست اگر اطلاعی از وی دارند موضوع را به پلیس گزارش کنند.

وی اظهار داشت: به دنبال وقوع حادثه‌ای دلخراش در سال 97 که طی آن فردی، دختر 7 ساله خود و پدرش را به قتل رساند، دستگیری قاتل در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس افزود: اقدامات تخصصی ماموران در این راستا آغاز شد اما با توجه به متواری بودن عامل این جنایت به مکانی نا معلوم، دستگیری وی میسر نشد.

سرهنگ علیفر گفت: در همین راستا با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گنبدکاووس، تصویر قاتل فراری منتشر تا چنانچه شهروندان اطلاعاتی از وی دارند بدون هیج واکنش و اقدام هیجانی مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اعلام کنند.

درخواست پلیس از مردم برای شناسایی قاتل فراری

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج