آغاز به کار جشنواره کن از فردا
۱۱۳۳۹۳۲
۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
۶ 
جشنواره فیلم کن که فیلم «قهرمان» اصغر فرهادی به عنوان نماینده ایران در آن حضور دارد، از فردا کار خود را آغاز خواهد کرد.

جماران: جشنواره فیلم کن که فیلم «قهرمان» اصغر فرهادی به عنوان نماینده ایران در آن حضور دارد، از فردا کار خود را آغاز خواهد کرد.

آغاز به کار جشنواره کن از فردا

جی پلاس، هفتاد و چهارمین دوره جشنواره فیلم کن از فردا ششم ژوئیه با اکران فیلم سینمایی «آنِت» به کارگردانی لئوس کاراکس آغاز به کار خواهد کرد. فیلم سینمایی «قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی هم نماینده سینمای ایران در این جشنواره است که با ۲۳ فیلم دیگر از جمله «گزارش فرانسوی» و «سه طبقه» رقابت خواهد کرد.

اولین نمایش «قهرمان» فرهادی در این جشنواره، در ۱۳ ژوئیه (۲۲ تیر) در سالن اصلی جشنواره «گرند تئاتر لومیر» در ساعت ۱۸ به وقت ایران رقم خواهد خورد. در روز ۱۴ ژوئیه (۲۳ تیر) هم در همین سالن دومین نمایش خود را در ساعت ۱۳ به وقت ایران پشت سر می‌گذارد. فیلم «قهرمان» مجموعاً ۵ بار در کن نمایش داده خواهد شد و آخرین اکران آن در ۱۶ ژوئیه مصادف با ۲۵ تیر خواهد بود.

آغاز به کار جشنواره کن از فردا

هفتاد و چهارمین دوره جشنواره کن از ۶ تا ۱۷ ژوئیه (۱۵ تا ۲۶ تیر) برگزار می‌شود و همانطور که پیش از این اعلام شده بود، اسپایک لی ریاست هئیت داوران این دوره را بر عهده گرفته است. برگزاری جشنواره کن سال گذشته به علت شیوع کرونا لغو شده بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج