ایران قهرمان کشتی فرنگی جوانان آسیا شد
۱۱۳۵۸۰
۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۱
۷ 
با راه یابی دو ملی پوش به دیدار رده بندی، تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران قهرمان زودهنگام مسابقات آسیایی شد.
خبرگزاری ایسنا: با راه یابی دو ملی پوش به دیدار رده بندی، تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران قهرمان زودهنگام مسابقات آسیایی شد.

در روز دوم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا در مغولستان، دو نماینده ایران در وزنهای 50 و 120 کیلوگرم به دیدار رده بندی رسیدند و با توجه به کسب پنج مدال طلا و یک مدال نقره در روز اول، تیم ایران قهرمان زودهنگام این رقابت ها شد.

در روز اول مسابقات، تیم ایران توسط علی ارسلان در وزن 60 کیلوگرم، رامین طاهری در وزن 66 کیلوگرم، پیام بویری در وزن 74 کیلوگرم، علی شریفی در وزن 84 کیلوگرم و محمد ابراهیمی در وزن 96 کیلوگرم صاحب مدال طلا شد و بهروز ملکی در وزن 55 کیلوگرم نقره گرفت.

نتایج فرنگی کاران ایران در روز دوم رقابت ها به شرح زیر است:

در وزن 50 کیلوگرم رضا خدری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر گاناجات آکیلبیک از قزاقستان را شکست داد اما در دور سوم با نتیجه یک بر یک مغلوب آنیل از هند شد و به دیدار رده بندی رفت حریف خدری در این دیدار ریوتا سایتو از ژاپن است.

در وزن 120 کیلوگرم بابک رزمپوش پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر آوارزد از مغولستان را شکست داد وی در دور سوم با نتیجه 8 بر صفر مقابل لیو بین از چین شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. حریف رزمپوش در این دیدار برنده کشتی گیران قرقیزستان و هند است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج