لحظه برد تاریخی تیم ملی والیبال در المپیک
۱۱۳۹۲۰۲
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۳
۱۱ 
ضربه نهایی میلاد عبادی‌پور به ماراتن جذاب والیبال ایران و لهستان پایان داد و پیروزی را نصیب ملی‌پوشان ایران کرد.

ورزش سه: ضربه نهایی میلاد عبادی‌پور به ماراتن جذاب والیبال ایران و لهستان پایان داد و پیروزی را نصیب ملی‌پوشان ایران کرد.

رد و بدل شدن بیش از 220 امتیاز در یک مسابقه والیبال، اوج هیجان در این رقابت را به خوبی نشان می‌دهد و دوئل دیدنی امروز ایران و لهستان در روز نخست رقابت‌های والیبال المپیک توکیو، یک روز تاریخی را برای والیبال ایران رقم زد، چرا که شاگردان ولادیمیر آلکنو موفق شدند انتقام شکست یک ماه قبل خود در لیگ ملت‌های جهان را بگیرند و در اولین بازی تاریخ ایران در رشته والیبال در المپیک، جشن پیروزی به پا کنند.

لحظه برد تاریخی تیم ملی والیبال در المپیک

پس از پنج ست پایاپای سرانجام در امتیاز 23 برای ایران، لهستانی‌ها تسلیم شدند و نتوانستند ضربه میلاد عبادی‌پور را مهار کنند و آبشار زیبای او پس از اصابت به دفاع لهستان به بیرون رفت و این ضربه عبادی‌پور، آغازگر پیروزی برای ایرانی‌ها در آریاکه آرِنا بود.

در این لحظه تاریخی برای والیبال ایران، همه اعضای کادرفنی و بازیکنان (اصلی و ذخیره) به وسط زمین آریاکه آرِنا آمدند و یک جشن باشکوه و ویژه را پس از شکست دادن لهستان برگزار کردند و با شادی زایدالوصف، برداشتن مقتدرانه گام نخست در المپیک توکیو را جشن گرفتند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج