عذرخواهی کانون مربیان در ماجرای فیروز کریمی
۱۱۴۰۴۸۶
۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۰
۵ 
حرف های عجیب فیروز کریمی که گفته بود با بیرون روی او را وادار به حضور در کنفرانس پس از بازی پرسپولیس و تراکتور کرده اند، باعث شد کانون مربیان فوتبال از جامعه عذرخواهی کند

طرفداری: کانون مربیان فوتبال ایران در واکنش به حواشی پس از بازی پرسپولیس و تراکتور و صحبت های فیروز کریمی، بیانیه ای صادر کرد.

عذرخواهی کانون مربیان در ماجرای فیروز کریمی

کنفرانس های مطبوعاتی مربیان پیش و پس از مسابقات، بار آموزشی، اخلاقی و تربیتی دارند و شخصیت مربیان پاسخگو به سوالات اصحاب رسانه به همکاران و جامعه مربیان تعمیم داده می‌شود.

با توجه به حواشی برخی مصاحبه های مسئله دار یکی از مربیان کشور و در پاسخ به درخواست جمعی از اهالی دغدغه‌مند فوتبال مواردی جهت تنویر افکار عمومی بشرح زیر اعلام می گردد:

- کانون مربیان تاثیری در انتصابات و انتخاب مربیان و کادرهای فنی در هیچ بخشی نداشته است.

- در سال های اخیر کانون مربیان هیچگاه طرف مشورت سیاست گذاران فرهنگی فوتبال کشور نبوده است.

- بدون شک مسئولیت فضای ناامید کننده فعلی با افراد و گروههایی است که داعیه و توهم دانایی دارند.

- ادبیات و الفاظ نسنجیده و نامناسب یکی از مربیان کشور و اهانت ایشان به جامعه فرهیخته نویسندگان، معلولین گرامی و ... مایه شرمساری است.

- حال که از سیاستگذاران فرهنگی ناامید شده ایم ضرورت ورود کمیته انضباطی و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به چنین هنجارشکنی هایی بیش از هرزمان دیگر احساس می شود.

- از اهالی فهیم رسانه انتظار داریم به مربیانی که وقیحانه شان معلم و مربی را زیر سئوال می برند در همان لحظه تذکر جدی بدهند.

- امید است باشگاه پرطرفدار و خوشنام تراکتورسازی تبریز که دارای پیشینه قابل افتخار تاریخی نیز هست نظارت بیشتری بر رفتارهای سرمربی خود داشته باشد.

- برحسب وظیفه از همه عاشقان گرامی فوتبال عذرخواهی می کنيم.

کانون مربیان فوتبال ایران

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج