بلنجینی: دیدار بسیار سختی مقابل ایران داشتیم
۱۱۴۰۸۰۴
۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۰
۱ 
سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا به این نکته اذعان کرد که تیمش یک بازی سخت را مقابل ایران پشت سر گذاشته است.

تسنیم: سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا به این نکته اذعان کرد که تیمش یک بازی سخت را مقابل ایران پشت سر گذاشته است.

جان لورنزو بلنجینی سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا بعد از بازی با تیم ملی ایران و پیروزی 3 بر یک در این دیدار اظهار داشت: اگر در یک جمله بخواهم این بازی را توصیف کنم باید بگویم که دیدار بسیار سختی مقابل ایران داشتیم. در ست‌های اول و دوم با وجود سختی بازی، شرایط برای ما بهتر جلو رفت، اما در  ست سوم به مشکل خوردیم، چون سبک بازی ایران تغییر کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا به عملکرد خوب سعید معروف اشاره کرد و گفت: سعید معروف، بازی سرعتی دارد، اما سبک بازی پاسور جانشین او فرق می‌کند و این موضوع من را دچار چالش کرد. سعی کردم برایش راه حلی پیدا کنم و در نهایت توانستیم برنده بازی باشیم.

بلنجینی با بیان اینکه هیچ چیز در گروه A مسابقات والیبال المپیک 2020 مشخص نیست، تصریح کرد: پیش‌بینی در مورد نتیجه این گروه غیرممکن است، چون همه چیز ممکن است و هر اتفاقی می‌تواند بیفتد. در این تورنمنت نتایجی می‌بینیم که شاید باورشان برای ما سخت باشد. پس باید هر احتمالی را بدهیم. حالا که این بازی را برده‌ایم و شانس‌مان را برای صعود حفظ کردیم، اما مسئله این است که همه تیم‌ها شانس صعود دارند و باید ببینیم در بازی بعد چه اتفاقی می‌افتد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج