پوکر تاریخی پینگ‌پنگ باز چینی در المپیک
۱۱۴۰۸۲۱
۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۵
۱ 
پینگ پنگ باز چینی، چهارمین مدال طلای المپیک خود را امروز کسب کرد.

ورزش سه: فینال تنیس روی میز المپیک 2020 عصر امروز برگزار شد. مطابق پیش بینی، دو چینی را در این دیدار رو در روی هم دیدیم. فان ژن دونگ در حالی به دنبال کسب مدال طلای المپیک بود که حریف قدری به نام ما لونگ را پیش رو داشت؛ ورزشکاری که به دنبال کسب چهارمین طلای خود در المپیک بود.

پوکر تاریخی پینگ‌پنگ باز چینی در المپیک

رقابت دو ورزشکار تنیس روی میز چین در دیدار پایانی المپیک 2020 یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین بازی های روز هشتم در بین تمامی رشته ها بود؛ رقابتی که 6 ست به طول انجامید و در نهایت با برتری 4 بر 2 ما لونگ به پایان رسید.

ما لونگِ 32 ساله (دارنده مدال طلای تیمی المپیک 2016 و 2012 + طلای انفرادی المپیک 2016) با استفاده از تجربه بالایش توانست کلاس کاری بالا و آرامش خود را در لحظات پر فشار فینال تمام چینی تنیس روی میز المپیک 2020 به نمایش گذاشته و از عنوان قهرمانی اش دفاع کند و دومین طلای متوالی تنیس روی میز انفرادی المپیک را مال خود کند.

به این ترتیب بود که ما لونگ بدل به اولین مردی شد که در بازی های المپیک موفق به کسب چهار مدال طلای تنیس روی میز شده است. جالب اینجاست که بدانید پیش از این و در تاریخ بازی های تنیس روی میز المپیک سه زن این کار را انجام داده بودند.

پوکر تاریخی پینگ‌پنگ باز چینی در المپیک

پوکر تاریخی پینگ‌پنگ باز چینی در المپیک

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج