نجات مرد و دختر ۷ماهه‌اش از درون چاه فاضلاب
۱۱۴۰۸۲۵
۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۳
۱ 
معاون عملیات آتش‌نشانی شهر مشهد از تلاش موفقیت‌آمیز پرسنل این سازمان برای نجات معجزه‌آسای یک مرد و دختر هفت ماهه‌اش از درون چاه فاضلاب منزلی مسکونی در منطقه تپه سلام در حومه این شهر خبر داد.

خبرگزاری فارس: معاون عملیات آتش‌نشانی شهر مشهد از تلاش موفقیت‌آمیز پرسنل این سازمان برای نجات معجزه‌آسای یک مرد و دختر هفت ماهه‌اش از درون چاه فاضلاب منزلی مسکونی در منطقه تپه سلام در حومه این شهر خبر داد.

مهدی رضایی گفت: عصر امروز جمعه هشتم مردادماه ۱۴۰۰ در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ و اعلام گزارشی مبنی بر سقوط یک مرد و دخترش به داخل چاه فاضلاب منزلی ویلایی در حومه مشهد، ستاد فرماندهی با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله گروه‌های امداد‌ و نجات و پشتیبانی ایستگاه‌های شماره ۹ و ۳۹ را به محل حادثه در حوالی تپه سلام واقع جاده مشهد به فریمان اعزام کرد.

معاون عملیات آتش‌نشانی شهر مشهد افزود: با حضور تیم تخصصی امداد و نجات در محل مشخص شد، مردی حدودا ۴۰ ساله که دختر هفت ماه‌اش را در بغل داشته به دلیل گرمی هوا در حیاط منزل ویلایی‌اش زیر درخت نشسته بوده که به یکباره زمین دهان باز کرده و وی و فرزند در آغوش‌اش به داخل چاه فاضلاب سقوط کرده بودند که بلافاصله نجاتگران آتش‌نشانی، اعزامی از مشهد این مرد و دخترش را که در عمق ۵ متری چاه در شرایطی ناپایدار آویزان شده بودند، فیکس کرده و به سطح زمین منتقل و از مرگ حتمی نجات دادند.

نجات مرد و دختر ۷ماهه‌اش از درون چاه فاضلاب

وی ادامه داد: این مرد به همراه فرزندش برای سیر مراحل درمان توسط تکنیسین‌های اورژانس حاضر در محل به بیمارستان منتقل شده و علت دقیق این حادثه هولناک در دست بررسی است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج