بنا: همه شرایط برای کسب مدال فراهم است
۱۱۴۰۹۲۸
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۵
۱ 
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی که شاگردانش از روز یکشنبه رقابت خود را در بازی‌های المپیک شروع می‌کنند، شرایط را کاملاً مناسب توصیف کرد.

ایران ورزشی: سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی که شاگردانش از روز یکشنبه رقابت خود را در بازی‌های المپیک شروع می‌کنند، شرایط را کاملاً مناسب توصیف کرد.

محمد بنا، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی که سومین المپیکش را تجربه می‌کند، درباره آخرین وضعیت تیم ملی قبل از شروع بازی‌ها گفت: «خوشبختانه همه شرایط عالی است. مشکل خاصی در دهکده نداریم. شرایط مثل المپیک‌های قبلی است که تجربه کرده بودیم. کمی سختگیری به خاطر کروناست که البته دیگر عادت کرده‌ایم. و در این چند روزی هم که در توکیو حضور داشتیم، چند جلسه تمرین کردیم و خوشبختانه در شرایط ایده‌آل هستیم.»

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با اشاره به شرایط وزنی کشتی‌گیران ادامه داد: «خوشبختانه وضعیت خوبی دارند. تیم کاملاً تحت کنترل است و شرایط وزنی را هم با همکاری دکتر امیر ساسان تحت کنترل داریم و هیچ‌یک از نفرات مشکل اضافه وزن ندارند. امیدوارم که بتوانیم با کسب چند مدال خوشرنگ دل مردم را شاد کنیم.»

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با اشاره به تلاش همکارانش در تیم ملی گفت: «متأسفانه همیشه سرمربی دیده می‌شود، در حالی ‌که برای آماده شدن یک تیم خیلی‌ها زحمت می‌کشند. الان در این تیم علاوه بر دکتر امیر ساسان، بهروز حضرتی‌پور، رسول جزینی، حبیب اخلاقی و لقمان رضایی هم در کادر فنی حضور دارند که زحمات زیادی را می‌کشند اما کمتر دیده می‌شوند.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج