دختر هندی به خاطر پوشیدن شلوار جین کشته شد
۱۱۴۰۹۹۶
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
۱ 
اعضای خانواده پر‌جمعیتی در ایالت اوتار‌پرادش در شمال هند، نها پسوان، دختر ۱۷ ساله را تا سر حد مرگ کتک زدند چون نمی‌خواستند او شلوار جین بپوشد.

بی بی سی: اعضای خانواده پر‌جمعیتی در ایالت اوتار‌پرادش در شمال هند، نها پسوان، دختر ۱۷ ساله را تا سر حد مرگ کتک زدند چون نمی‌خواستند او شلوار جین بپوشد.

مادر او، شاکونتالا دوی پسوان گفت در دهکدهٔ ساوریجی‌کارگ در ناحیهٔ دیوریا، یکی از کم‌توسعه‌ترین مناطق این ایالت، پدر‌بزرگ و عمو‌ها پس از درگیری بر سر لباس‌پوشیدن با دختر نوجوانش او را با چوب به شدت کتک زدند.

دختر هندی به خاطر پوشیدن شلوار جین کشته شد

مادراین دختر ماجرا را چنین نقل می‌کند:"دخترم شلوار جین. وقتی پدر‌بزرگ‌هایش به لباس و وضعیت ظاهر او اعتراض کردند نها به تندی جواب داد که شلوار جین برای پوشیدن است و او هم دلش می‌خواهد آن را بپوشد".

جر‌و‌بحث و دعوا بالا گرفت و به خشونت کشیده شد.

شاکونتالا دوی می‌گوید وقتی دخترش بیهوش شد فامیل‌های شوهرش او را به بیمارستان می‌برند.

شاکونتالا دوی می‌گوید صبح روز بعد، شنیدم همه می‌گویند پیکر دختری از پلی روی رودخانهٔ گندک که از این ناحیه می‌گذرد آویزان است. وقتی برای بررسی به محل رفتند فهمیدند پیکر نها است.

پلیس پرونده‌ای به اتهام قتل و امحا و مخفی‌کردن شواهد و ادلهٔ جرم برای ۱۰ نفر شامل پدر‌بزرگ‌ها، عمو‌ها، عمه‌ها، عمو و عمه‌زاده‌های نها و رانندهٔ وسیلهٔ نقلیه تشکیل داده است. متهمان هنوز هیچ اظهار‌نظر رسمی نکرده‌اند.

مامور پلیس، شریاش تریپاتی به بی‌بی‌سی هندی گفت چهار نفر از جمله پدر‌بزرگ‌ها، یک عمو و رانندهٔ وسیلهٔ نقلیه دستگیر شده‌اند و تحت بازجویی قرار دارند. او می‌گوید پلیس در جستجوی متهمان دیگر است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1400/05/16
تو ایران بدبختی کمه که از خارج هم میزارین؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج