ادعای درخواست تابعیت برخی مدیران هلال احمر
۱۱۴۱۱۰۸
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۲
۱ 
جمعیت هلال احمر کشورمان با صدور اطلاعیه‌ای به حواشی و شایعات مطرح شده پیرامون تابعیت و درخواست تابعیت مدیران این جمعیت در برخی از کشورها پاسخ داد.

ایسنا: جمعیت هلال احمر کشورمان با صدور اطلاعیه‌ای به حواشی و شایعات مطرح شده پیرامون تابعیت و درخواست تابعیت مدیران این جمعیت در برخی از کشورها پاسخ داد.

 در اطلاعیه جمعیت هلال احمر که با امضای روح‌الله استاک، مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی این جمعیت در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته، آمده است: "جمعیت هلال احمر به عنوان بزرگترین نهاد غیردولتی و بین‌المللی بر اساس منشور جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر و به جهت کاهش آلام بشری در ۱۴ نقطه جهان، مراکز بهداشتی و درمانی دارد که مسئولان جمعیت در همه دوره ها، طبق اصول حاکم بر برخی از این مراکز، به عنوان مدیرعامل یا عضو هیات مدیره شناخته شده‌ و برای بازدید و انجام امور مالی و اداری به این مراکز رفت و آمد داشته اند.

لذا پیرو اطلاعیه قبلی متذکر می‌شود که هیچ کدام از مسئولان ارشد جمعیت تابعیت کشورهای دیگر را نداردو تا کنون نیز هیچ درخواستی برای تابعیت به کشورهای خارجی نداده‌اند. ضمن اینکه درخواست ها نظارتی و امنیت در تمام رده ها و شئونات اداری و مدیریتی جمعیت اشراف کامل داشته و رسانه ها در صورت هرگونه ابهام در مورد مطالب فوق می‌توانند استعلام لازم را از نهادهای نظارتی اخذ کنند.

در پایان این اطلاعیه نیز خطاب به رسانه‌های شایعه پرداز آمده است که بدیهی است در صورت ادامه انتشار اخبار کذب در این خصوص مراتب از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج