علیرضا نجاتی چقدر شانس طلا دارد؟
۱۱۴۱۱۸۵
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۴
۱ 
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: نگاه به کسب مدال طلا توسط نجاتی کاملاً معقولانه است؛ چون در سال ۲۰۱۹ در سن ۲۱ سالگی در بدترین قرعه ممکن در مسابقات جهانی کشتی گرفت و سه قهرمان جهان را شکست داد و اکنون نسبت به دو سال قبل شرایط بهتری دارد.

ایسنا: سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: نگاه به کسب مدال طلا توسط نجاتی کاملاً معقولانه است؛ چون در سال 2019 در سن 21 سالگی در بدترین قرعه ممکن در مسابقات جهانی کشتی گرفت و سه قهرمان جهان را شکست داد و اکنون نسبت به دو سال قبل شرایط بهتری دارد.

علیرضا نجاتی چقدر شانس طلا دارد؟

روح‌الله میکائیلی، سرمربی تیم ملی جوانان کشتی فرنگی جوانان با اشاره به اینکه  کرونا تأثیر مستقیمی در نتیجه نگرفتن برخی ورزش‌ها داشته است، عنوان کرد: اپیدمی دو ساله ویروس کرونا کار را برای همه سخت کرده است؛ اما کشورهایی مثل ایران آسیب بیشتری در ورزش دیدند.

وی ادامه داد: این امر ممکن است روی کشتی هم تأثیر بگذارد؛ اما تیم فرنگی کشتی جمهوری اسلامی ایران از لحاظ آمادگی همه شرایط ایده آل را دارد تا بهترین نتیجه را بگیرد؛ زیرا کشتی گران ایران با توجه به جوان بودن باتجربه هم هستند و تمرینات را هم به طور منظم پشت سر گذاشته‌اند.

این مربی قمی بابیان اینکه اگر بدشانسی رخ ندهد کشتی فرنگی می‌تواند بهترین نتیجه را در المپیک بگیرد، اظهار کرد: علیرضا نجاتی شرایط خوبی دارد و خودش هم به گرفتن مدال طلا امیدوار است البته سایر کشتی گیران هم شرایط خوبی دارند.

وی افزود: نگاه به کسب مدال طلا توسط نجاتی کاملاً معقولانه است؛ چون در سال ۲۰۱۹ در سن ۲۱ سالگی در بدترین قرعه ممکن در مسابقات قهرمانی جهان کشتی گرفت و سه قهرمان جهان را شکست داد و اکنون نسبت به دو سال قبل شرایط بهتری دارد.

وی با تأکید بر اینکه مطمئناً نتایج بهتری نسبت به ۲۰۱۹ کسب می‌کند، بیان کرد: یک سال تأخیری که در برگزاری مسابقات المپیک رخ داد به نفع کشتی‌گیران جوانی مانند علیرضا نجاتی، محمدهادی ساروی، رضا گرایی و علی گرایی شد.

سرمربی تیم ملی جوانان کشتی فرنگی تصریح کرد: نجاتی در دور دوم با تاسمرادوف مسابقه دارد که او را زمانی که در شرایط ایده آل بوده برده است و الان که نسبت به قبل پیر تر شده و نجاتی نیز باتجربه‌تر شده است راحت تر می تواند پیروز شود.

میکائیلی با اشاره به اینکه حریف اصلی نجاتی کشتی‌گیر ژاپنی است که در نیمه نهایی با آن مواجه می‌شود، یادآور شد: مسابقه اول علیرضا نجاتی با حریف ارمنستانی است و بعد از آن با برنده مسابقه اکراین و ازبکستان مسابقه خواهد داد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج