مربی ژاپن: صالحی خیلی ما را اذیت کرد
۱۱۴۱۴۳۰
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹
۵ 
مربی تیم ملی والیبال ژاپن گفت: بازیکنانم می‌دانستند که مسابقه کلیدی ما در این مرحله بازی با ایران است و با این تفکر همه آنچه که می‌خواستیم را انجام دادند.

تسنیم: مربی تیم ملی والیبال ژاپن گفت: بازیکنانم می‌دانستند که مسابقه کلیدی ما در این مرحله بازی با ایران است و با این تفکر همه آنچه که می‌خواستیم را انجام دادند.

فیلیپ بلن، مربی فرانسوی تیم ملی والیبال ژاپن بعد از پیروزی 3 بر 2 این تیم مقابل ایران که منجر به حذف شاگردان آلکنو شد، اظهار داشت: برای ما صعود از این گروه بسیار مهم بود اما مهم‌تر این بود که در بازی مقابل ایران خوب بازی کنیم و همینطور هم شد. این بازی، بسیار نزدیک بود و هر دو تیم از همه توانشان استفاده کردند. فشار در بازی بسیار زیاد بود اما ما در ست پنجم توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

بلن با اشاره به شناختی که از آلکنو داشته، صحبت‌هایش را ادامه داد: من آلکنو را خیلی خوب می‌شناسم. مربی فوق‌العاده‌ای که دیدیم چطور مقابل لهستان پیروز شد. اما شرایط این بازی به گونه‌ای شد که ما پیروز شدیم.

سرمربی پیشین تیم ملی فرانسه در پاسخ به این سوال که کدام بازیکن ایران عملکرد بهتری داشته، گفت: همه بازیکنان ایران فوق العاده‌اند اما بازیکن شماره 17 ( میثم صالحی)  خیلی ما را اذیت کرد. دفاع توپ‌های او  کار بسیار سختی بود و ما را با چالش مواجه کرد.

او همچنین درباره توقف چند دقیقه‌ای بازی و اینکه به نظر می‌رسد این اتفاق عمدی بود، اینطور توضیح داد: یک اشتباه فنی بود که برای ثبت امتیاز اتفاق افتاد و ممکن است برای هر تیمی پیش بیاید. ضمن اینکه این توقف برای هر دو تیم بوده و اگر خللی ایجاد کرده، در کار هر دو تیم بوده است.

مرد شماره دو نیمکت تیم ملی ژاپن درباره این تیم و رویایی که داشته، تصریح کرد: از ابتدا که پروژه حضور در المپیک را شروع کردیم، این رویا را داشتیم که می‌خواهیم از مرحله اول صعود کنیم و یک پله بالاتر برویم. در شروع بازی‌ها هم همه تلاش ما رسیدن به این هدف بود. وقتی ونزوئلا و کانادا را بردیم، می‌دانستیم که برای صعود هیچ چاره‌ای نداریم جز اینکه ایران را شکست دهیم. بازیکنانم می‌دانستند که مسابقه کلیدی ما در این مرحله بازی با ایران است و با این تفکر همه آنچه که می‌خواستیم را انجام دادند. ما با همه توانمان به این بازی آمدیم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج