ستاره ایتالیایی، جانشین احتمالی کین در تاتنهام
۱۱۴۱۷۶۴
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۷
۱ 
به نظر می‌رسد که در صورت جدایی هری کین از تاتنهام این باشگاه به دنبال جذب آندره‌آ بلوتی خواهد رفت.

ورزش سه: به نظر می‌رسد که در صورت جدایی هری کین از تاتنهام این باشگاه به دنبال جذب آندره‌آ بلوتی خواهد رفت.

اخیراً برخی گزارش ها حکایت از آن داشت که باشگاه زنیت روسیه به دنبال جذب آندره‌آ بلوتی است اما در صورت ماندگار شدن سردار آزمون در این تیم به نظر می رسد که این انتقال منتفی خواهد ‌بود‌.

ستاره ایتالیایی، جانشین احتمالی کین در تاتنهام

در سمت مقابل شایعات زیادی پیرامون احتمال انتقال هری کین به منچسترسیتی وجود دارد و در صورتی که این اتفاق رخ دهد قطعاً تاتنهام به دنبال جذب جانشینی برای او خواهد بود و حالا منابع ایتالیایی گزارش داده اند که در صورت رخ دادن این اتفاق آندره‌آ بلوتی گزینه خط حمله این تیم برای جانشینی ستاره انگلیسی خواهد بود.

آندره‌آ بلوتی امروز در تست‌های پزشکی پیش فصل تورینو حضور یافت و از فردا در تمرینات این تیم حضور پیدا خواهد کرد. با این حال آینده این ستاره ملی پوش ایتالیایی همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد. بلوتی تنها یک فصل دیگر با باشگاه ایتالیایی قرارداد دارد و گفته می شود که مذاکرات او و تورینو برای تمدید قرارداد نیز به بن بست خورده است.

در واقع گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده که باشگاه تورینو پیشنهاد تمدید قرارداد با حقوق سالیانه 3.2 میلیون یورو را به آندره‌آ بلوتی ارائه داده اما مسئله اصلی این بازیکن تنها مسائل مالی نیست و او همچنین شرایط تغییر وضعیت خود و جاه طلبی بیشتر را نیز بررسی می کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج