اتهام لهستانی‌ها به «ویتال هاینن» پس از ناکامی
۱۱۴۲۰۶۱
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۳
۶ 
تیم ملی والیبال لهستان از فرانسه شکست خورد و از بازی‌های المپیک کنار رفت.

ایسنا: تیم ملی والیبال لهستان از فرانسه شکست خورد و از بازی‌های المپیک کنار رفت.

اتهام لهستانی‌ها به «ویتال هاینن» پس از ناکامی

دیدار مرحله یک چهارم نهایی بازی‌های المپیک والیبال برگزار شد و در مهم‌ترین رقابت‌ تیم ملی والیبال لهستان به مصاف تیم ملی والیبال فرانسه رفت. تیم ملی والیبال لهستان که مدعی قهرمانی این رقابت‌ها به شمار می‌رفت در یک بازی بسیار نزدیک از فرانسه با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد.  پس از این شکست اشک و اندوه ملی‌پوشان لهستان را فرا گرفت.

اتهام لهستانی‌ها به «ویتال هاینن» پس از ناکامی

اتهام لهستانی‌ها به «ویتال هاینن» پس از ناکامی

اتهام لهستانی‌ها به «ویتال هاینن» پس از ناکامی

رسانه‌های والیبالی لهستان پس از این شکست نوشتند که بازیکنان این تیم به دلیل شکست اشک ریختند. عکس‌های زیر در فضای مجازی دست به دست می‌شود و از آن به عنوان اندوه و اشک بازیکنان لهستان پس از شکست مقابل فرانسه یاد می‌شود.

پس از این شکست مردم لهستان در فضای توییتر به نقد سرمربی این تیم یعنی ویتال هاینن پرداختند. البته بسیاری هم از بازیکنان خواستند که سرشان را بالا بگیرند و در پیامی از عملکرد آن‌ها دفاع کردند.

ویتال هاینن، سرمربی تیم ملی لهستان به زودی قرادادش با این تیم به پایان می‌رسد. این مربی از سال ۲۰۱۸ با تیم والیبال لهستان کار می‌کند و طبق اعلام رسانه‌های لهستانی قرارداد او در پایان سال جاری به پایان می‌رسد.

با توجه به اتمام قراداد این مربی هنوز مشخص نیست که هاینن بلژیکی قرارداد جدیدی را با فدراسیون والیبال لهستان امضا خواهد کرد یا خیر.  البته پس از این نتایج می‌توان حدس زد که این سرمربی کارش را در این تیم به پایان می‌رساند.

تیم ملی والیبال لهستان یکی از مدعیان این رقابت‌ها بود که در لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ والیبال نایب قهرمان شد. کارشناسان معتقدند این تیم به قدری قوی است که همواره می‌تواند دو نیمکت از بازیکنان خوب جهان را با خود به هر رقابتی بیاورد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج