شانس کیومرث هاشمی برای وزارت ورزش بیشتر شد
۱۱۴۲۰۷۶
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۶
۱ 
اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، کیومرث هاشمی به عنوان وزیر ورزش بعدی معرفی خواهد شد.

طرفداری: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، کیومرث هاشمی به عنوان وزیر ورزش بعدی معرفی خواهد شد.

از روزی که ابراهیم رییسی به عنوان رییس جمهور جدید انتخاب شد، گمانه زنی ها در خصوص پست وزارت ورزش آغاز شد.

در این مدت نام های زیادی پیرامون وزارت ورزش به گوش رسید ولی همانطور که پیش تر نوشتیم، گزینه های نهایی این پست در دولت جدید، علیرضا فارسی، عبدالله ارجائی و کیومرث هاشمی هستند.

ابراهیم رییسی پس از نشستن روی صندلی ریاست جمهوری باید اعضای کابینه خود را معرفی کند تا آن ها با حضور در صحن علنی مجلس، از نمایندگان رای اعتماد بگیرند. برای هر پست وزارت سه نفر انتخاب شده بودند و از میان آن ها یکی به مجلس می رود تا رای اعتماد بگیرد و البته در صورت رد شدن، گزینه های دیگر مطرح خواهند شد.

بعد از مطرح شدن گزینه های مختلف، سرانجام اعلام شد گزینه های اصلی ابراهیم رییسی برای وزارت ورزش، علیرضا فارسی، عبدالله ارجائی و کیومرث هاشمی بودند. در این بین شنیدیم شانس کیومرث هاشمی از دو نفر دیگر بالاتر بوده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او وزیر ورزش بعدی خواهد بود.

حالا باید منتظر بود و دید این موضوع چه زمانی رنگ و بوی رسمی خواهد گرفت. اگر تغییر خاصی رخ ندهد، کیومرث هاشمی باید برای نشستن روی صندلی وزارت ورزش، رای اعتماد نمایندگان مجلس را به دست آورد.

منابع آگاه می گویند ظرف یکی دو روز آینده همزمان با معرفی کابینه پیشنهادی ابراهیم رییسی، نام کیومرث هاشمی به عنوان وزیر ورزش پیشنهادی مطرح می شود. کیومرث هاشمی در هر دو دوره ای که ابراهیم رییسی در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد، رییس ستاد ورزش او بود. هاشمی سابقه ریاست کمیته ملی المپیک را هم در کارنامه دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج