بیانیه حزب‌الله درباره حملات راکتی به اسرائیل
۱۱۴۲۷۱۷
۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱
۲ 
پس از شلیک دهها راکت به سمت اشغالگران صهیونیست، مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه ای به آن واکنش نشان داد و مسئولیت این حملات را برعهده گرفت.

مهر: پس از شلیک دهها موشک به سمت صهیونیستها، حزب الله لبنان ضمن برعهده گرفتن این حملات اعلام کرد: در ساعت ۱۱:۱۵ امروز جمعه با دهها راکت، اراضی اطراف پایگاههای رژیم صهیونیستی در مزارع شبعا هدف قرار گرفته است.

مقاومت اسلامی لبنان بیانیه ای درباره حملات راکتی از جنوب لبنان به سمت مواضع رژیم صهیونیستی صادر کرد و مسئولیت حملات را برعهده گرفت که در این بیانیه آمده است: گروههای شهیدان علی کامل محسن و محمد قاسم طحان مناطق اطراف مواضع اشغالگران را در مزارع شبعا هدف قرار دادند.

در این بیانیه آمده است: این حمله با دهها راکت از نوع ۱۲۲ میلی متری انجام شد. این حملات راکتی در واکنش به حملات اخیر رژیم صهونیستی به الجرمق و الشواکر لبنان رخ داده است.

غافلگیری صهیونیستها از حملات راکتی

رسانه های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که حملات راکتی امروز جمعه مقاومت اسلامی فلسطین غافلگیری بزرگ نهادهای امنیتی این رژیم بوده است و نهادهای امنیتی این رژیم نتوانستند ارزیابی درستی درباره حملات داشته باشند و ارزیابی مبنی بر اینکه حزب الله دست به حملات راکتی می زند، نداشتند. ارتش اسرائیل باید نگران باشد.

این رسانه ها اعلام کردند که هم اکنون درباره نحوه واکنش نشان دادن به این حملات بدون اینکه کار به درگیری بکشد، بحث و رایزنی می شود.

این رسانه ها از نشست بنت، گانتز و کوخاوی خبر دادند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج