سلبریتی‌های که قبلا کارتن‌خواب بودند
۱۱۴۴۰۲۲
۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۹
۱ 
زندگی بازی‌های زیادی دارد و هیچ‌کس به درستی نمی‌داند در پس روز‌های سخت و سقوط‌های دردناک چه‌چیزی انتظارش را می‌کشد.

برترین‌ها - آرمان رمضانی: زندگی بازی‌های زیادی دارد و هیچ‌کس به درستی نمی‌داند در پس روز‌های سخت و سقوط‌های دردناک چه‌چیزی انتظارش را می‌کشد. هنرمندانی که در این مقاله درباره‌شان می‌خوانیم، امروز حتی شنیدن نامشان تصویر موفقیت و شهرت و البته ثروت را به ذهن‌ها متبادر می‌کند. با خواندن این مقاله، اما به ما یادآوری خواهد شد که موفقیت به هیچ‌کس بدون زحمت تقدیم نشده است و حتی ستاره‌های غرق در شهرت امروز هم سهم خودشان را از روز‌های سخت زندگی دریافت کرده‌اند.

جیم کری

واقعیت این است که جیم کری در زمان کودکی به هیچ وجه زندگی آسانی نداشت. او در خانواده‌ای پایین‌تر از متوسط چشم به دنیا گشود و پدر جیم برای سیر کردن خانواده مجبور بود دو شغل همزمان داشته باشد. این، اما نهایت سختی‌های جیم کری نبود. پدر جیم نهایتا بیکار شد و خانواده به خاطر مشکلات مالی سرپناهش را از دست داد و مجبور شدند برای مدتی در یک ون زندگی کنند.

سلبریتی‌های که قبلا کارتن‌خواب بودند

در این همین زمان‌ها بود که جیم مجبور شد دنبال یک شغل بگردد تا اندکی از مصائب مالی خانواده را کاهش دهد. جیم کری نهایتا در ۱۵ سالگی مدرسه را کنار گذاشت و تا بتواند به عنوان سرایدار یک ساختمان مشغول به کار شود.


تایلر پری

تایلر پری سال‌هاست که به عنوان یکی از ثروتمندترین هنرمندان هالیوود شناخته می‌شود، اما جالب است بدانید زندگی همیشه با تایلر اینقدر مهربان نبوده است. تایلر کودکی بسیار سختی داشت و با داشتن یک پدر آزارگر بار‌ها و بار‌ها مورد آزار قرار گرفت. این هنرمندِ ثروتمندِ امروز حتی در دوره‌ای پیش از ترک مدرسه تلاش کرد تا زندگیش را پایان دهد، اما میل زیاد به نویسنده شدن گویی او را به ادامه تلاش وامی‌داشت. تایلر در نهایت تصمیم گرفت به آتالانتا برود و به تنها کار دلخواهش مشغول شود.

سلبریتی‌های که قبلا کارتن‌خواب بودند

تایلر در آتالانتا با پول اندکی که جمع کرده بود، ساخت اولین موزیکالش با نام "I Know I've Been Changed" را آغاز کرد. خیلی زود مشکلات مالی گریبان روند ساخت را گرفت و تایلر که برای این فیلم حاضر شده بود در ماشینش بخوابد، به دلیل تاخیر در پرداخت قسط‌ها حتی ماشینش را هم از دست داد. در این دوره تایلر پری برای مدتی شب‌ها در خیابان و پارک‌ها می‌خوابید. البته تمام این مشکلات باعث نشد او دست از تلاش بردارد و در نهایت مزد سخت‌کوشی‌اش را هم گرفت.


استیو هاروی

همه ما امروز از میزان معروفیت و محبوبیت استیو هاروی باخبریم، اما آیا می‌دانید استیو هارویِ بزرگ زمانی بی‌خانمان بوده است؟ استیو در دوران جوانی و زمانی‌که دانشجوی دانشگاه وست ویرجینیا بود به خاطر مشکلات مالی مجبور بود چندین شغل متفاوت داشته باشد.

سلبریتی‌های که قبلا کارتن‌خواب بودند

در نهایت، اما از دست دادن این شغل‌ها باعث شد استیو محل سکونتش را هم از دست بدهد و بی‌خانمان شود. در این دورانِ سخت، استیو هاروی برای سه سال در فوردِ تمپوی مدل هفتاد و هشتش زندگی می‌کرد و برای رفع نیاز‌ها و البته شست و شو و استحمام به سرویس‌های بهداشتی پمپ بنزین‌ها می‌رفت.


تیفانی هدیش

بازیگر، نویسنده و کمدینّ موفق این روز‌های هالیوود، تجربه‌های سختی را در زندگی از سر گذرانده است و یکی از این سختی‌ها، بی‌خانمان شدن در دوران جوانی است. مادربزرگ تیفانی زمانی که او ۱۸ سال سن داشت از خانه بیرونش کرد و او پیش از آن‌که کاملا کارتن خواب شود برای مدتی در خانه دوستان و آشنایان زندگی می‌کرد.

سلبریتی‌های که قبلا کارتن‌خواب بودند

نکته جالبِ زندگی تیفانی هدیش، اما اینجاست که حتی خوابیدن روی کارتن هم باعث نشد از آرزوی کمدین شدن دست بردارد و این کمدینِ معروف این روزها، آنقدر تلاش کرد تا به جایی که می‌خواست رسید.


دنیل کریگ

دنیل کریگ که بسیاری او را با نقش‌های اخیرش در سری فیلم‌های جیمز باند می‌شناسند هم بر خلاف شکوه امروز زندگیش، روزگاری با فقر دست و پنجه نرم می‌کرده است. دنیل پیش از رسیدن به شهرت برای آموزش در تئاتر ملی جوانان و مدرسه موزیک و درام گیلدهال مشغول به تحصیل شد.

سلبریتی‌های که قبلا کارتن‌خواب بودند

دقیقا در همان زمانی که در طی روز دنیل در این آموزشگاه‌ها مشغول یادگیری هنر مورد علاقه‌اش بود، شب‌ها را به اجبار روی نیمکت پارک‌ها می‌گذراند، چون پول اضافه‌ای برای اجاره خانه نداشت. با توجه به میزان شهرت این بازیگر فکر نمی‌کنم نیازی باشد ذکر کنم که دنیل در نهایت شرایط را تغییر داد و به جایی رسید که آرزویش را داشت.


جنیفر لوپز

جنیفر لوپز هم مانند دیگر نام‌های بزرگ این مقاله، برای رسیدن به جایگاه مورد علاقه‌اش مدتی بی‌خانمان بود. جنیفر در دهه ۹۰ میلادی و پیش از دریافت پیشنهاد برای رقص در مجموعه In Living Color دوران سختی را از نظر مالی می‌گذراند.

سلبریتی‌های که قبلا کارتن‌خواب بودند

جنیفر لوپز در جوانی با اطمینان از موفقیتش به هالیوود رفت و، چون مادرش اصلا با این تصمیم موافق نبود، جنیفر جوان مجبور بود بدون پول راه موفقیت را طی کند. در این دوران جنیفر شب‌های زیادی را روی کاناپه استودیو‌های رقص می‌خوابید، چون پولی برای اجاره خانه نداشت. درنهایت، اما همان‌گونه که جنیفر جوان اطمینان داشت پیشنهاد‌های استودیو‌ها از راه رسیدند و ورق زندگی او برگشت.


هال بِری

هال بری مدت‌هاست که به عنوان یک بازیگر با استعداد و برنده اسکار شناخته می‌شود، اما او برای رسیدن به این جایگاه روز‌های سختی را گذرانده است. در دوران پیش از معروفیت، هال بری سخت مشغول تلاش برای گرفتن نقش در پروژه‌های مختلف بود و البته به موفقیت نمی‌رسید.

سلبریتی‌های که قبلا کارتن‌خواب بودند

در همین دوره زمانی هال بری که مادرش درخواست مالیش را رد کرده بود برای مدت نه چندان کوتاهی شب‌ها را در یک گرمخانه مخصوص بی‌خانمان‌ها می‌گذراند. زندگی در گرمخانه در ۲۰ سالگی به نظر برای نا امید شدن و دست کشیدن از تلاش باید کافی باشد، اما هال بری هم مانند بقیه سلبریتی‌های این مقاله انگار ناامید شدن را بلد نبود.


سیلوستر استالونه

شاید تصور بی‌خانمان بودنِ سیلوستر استالونه برایتان سخت باشد، اما باید بدانید او هم سهم خودش را از سختی‌های زندگی داشته است. در اوایل دهه ۷۰ میلادی، سیلوسترِ جوان که مشکلات مالی زیادی داشت، کار‌های متفاوت و اغلب سطح پایینی را امتحان می‌کرد.

سلبریتی‌های که قبلا کارتن‌خواب بودند

در این دوران سیلوستر نمی‌دانست شب را کجا خواهد گذراند و یا اینکه وعده غذایی بعدی در کار خواهد بود یا نه. هنرمند مورد احترامِ امروز در آن زمان برای مدت طولانی بی‌خانمان بود و جالب است بدانید ایده نوشتن فیلم‌نامه راکی در همین دوران سخت به ذهن استالونه رسید.

انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:20 - 1400/05/20
حداقل میشه اینجوری درنظر گرفت که در کشورهای دیگر راه حتی برای بی خانمان ها هم همواره، برعکس اینجا که حتما باید پول یا پارتی داشته باشی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۲۰
من لیسانسم و توی این مملکت کارم رو که از دست دادم هیچ...دارم به کارتن خوابی هم میرسم!!! تفاوت ایران و بقیه کشورها همینه
ساراازاصفهان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۲۰
یکی از ثروتمندترین افراد بوشهر وقتی وارد خونش میشی دم در یه وسیله حمالی هست که وقتی نوجوان بوده ازش استفاده میکرده بعد درس خونده و موفق شده اون بقول خودش جل حمالی رو هم گذاشته دم در ورودی خونش ک یادش نره کی بوده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۲۰
میشه نتیجه گرفت که کاتون خواب زیاد دارن ولی کمتر نق میزنند
Iran, Islamic Republic of
07:55 - 1400/05/20
حسین دهستانی در جوانی کارتون خوااب بوده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۲۰
بهش میاد
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1400/05/20
زندگی تو ون که کارتن خوابی نیست!!!
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۷:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۲۰
والا گرونترم هست
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1400/05/20
نمی خواستم این مطلب رو بخونم. اما با خوندنش به این نتیجه رسیدم که سختی کشیدن آدمو نمی کشه و می تونه منجر به موفقیت بشه :))
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1400/05/20
اینها بی خانمان بودند اما خیال میکنی به واسطه تلاش و کوشش به اینجا رسیدند؟ زهی تصور باطل!
ایلومیناتی همیشه افراد بی خانمان و دربدر و گداگشنه را که هیچ امیدی به آینده ندارند معروف میکنه تا آنها را برای همیشه در کنترل خودش داشته باشه و بوسیله آنها اهداف کثیف و پلید خودش را پیش ببره. وقتی هم که تاریخ مصرفشان منقضی بشه آنها را خیلی راحت سر به نیست میکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۲۰
چیمیگی
بدون نام
Romania
۲۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۲۰
دقیقاً
Iran, Islamic Republic of
11:48 - 1400/05/20
همه رو باور کردم غیر از سیلوستر، سیلوستر در دوران جوانی هم بدن درست و آماده ای داشت که ساخت چنین بدنی میلیونی هزینه داره
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1400/05/20
❤سیلوستر استالونه❤
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1400/05/20
اینجا دستشویی عمومی پولیه،،چه برسه حمام در پمپ بنزین ووو
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1400/05/20
جنیر لوپز همممممم؟!⊙-⊙
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1400/05/20
استانلونه حتی اونقدر بی پول بوده که مجبور شده یک فیلم پورن هم بازی کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج