اندروید ۱۲ بتا ۴ وارد گوشی‌های پیکسل شد
۱۱۴۴۵۲۲
۲۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۵
۵ 
اندروید ۱۲ در حال حاضر در مرحله بتا است و امروز، چهارمین نسخه اندروید ۱۲ بتا (شامل پیش نمایش توسعه دهندگان) در دستگاه‌های پیکسل در دسترس است. وبلاگ توسعه دهندگان اندروید توصیه می‌کند که این نسخه قابل توجهی است، زیرا اندروید ۱۲ را وارد مرحله نهایی آزمایش می‌کند.

انتخاب: اندروید ۱۲ در حال حاضر در مرحله بتا است و امروز، چهارمین نسخه اندروید ۱۲ بتا (شامل پیش نمایش توسعه دهندگان) در دستگاه‌های پیکسل در دسترس است. وبلاگ توسعه دهندگان اندروید توصیه می‌کند که این نسخه قابل توجهی است، زیرا اندروید ۱۲ را وارد مرحله نهایی آزمایش می‌کند.

اندروید ۱۲ بتا ۴ وارد گوشی‌های پیکسل شد

به نقل از جی اس ام آرنا، رسیدن اندروید ۱۱ بتا۴ به گوشی‌های پیکسل، نقطه عطفی در تاریخ اندروید است، به این  معنا که تمام سطوح و رفتار‌های برنامه در اندروید ۱۲ نهایی هستند. این موارد  نه تنها شامل API‌های رسمی SDK و NDK، بلکه شامل رفتار‌ها و محدودیت‌های سیستم نهایی برنامه نیز می‌شود.

رابط‌های SDK که ممکن است برنامه‌ها را تحت تأثیر قرار دهند؛ بنابراین، از بتا ۴، می‌توانید با خیال راحت به روزرسانی‌های سازگاری خود را با اطلاع از عدم تغییر پلتفرم منتشر کنید. توسعه دهندگان باید "آزمایش نهایی سازگاری را برای برنامه‌ها، SDK‌ها و کتابخانه‌ها آغاز کنند"، زیرا رفتار‌های برنامه اندروید ۱۲ از زمان انتشار عمومی اندروید ۱۲ تا کنون تغییر نمی‌کند.

این بدان معناست که ما به نسخه نهایی اندروید ۱۲ نزدیک‌تر هستیم، که باید در دستگاه‌های پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو ورودی گوگل ظاهر شود. یک نسخه بتا دیگر قبل از انتشار نهایی اندروید ۱۲ وجود دارد، به این معنی که ممکن است اندروید ۱۲ را در اواخر سپتامبر یا اکتبر (مهر/آبان) شاهد باشیم. کاربران گوگل پیکسل که در برنامه بتا ثبت نام کرده اند باید بتوانند به روزرسانی جدید را دریافت کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج