کدام وزیر می‌تواند جلوی نفوذ جاسوسان را بگیرد؟
۱۱۴۴۵۸۹
۲۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۱
۱ 
حجت الاسلام ذاکر گفت: با حضور خطیب در راس وزارت اطلاعات ضمن ایجاد سپر امنیتی از نفوذ جاسوسان جلوگیری می‌شود.

ایسنا نوشت: حجت الاسلام ذاکر گفت: با حضور خطیب در راس وزارت اطلاعات ضمن ایجاد سپر امنیتی از نفوذ جاسوسان جلوگیری می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین سید سلمان ذاکر نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به معرفی حجت الاسلام و المسلمین خطیب به عنوان وزیر اطلاعات به مجلس گفت: ایشان از بدنه وزارتخانه است و قطعا با حضور ایشان در راس وزارت اطلاعات، ضمن ایجاد سپر امنیتی از نفوذ جاسوسان به داخل کشور جلوگیری می شود.

نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای خطیب گزینه بسیار خوبی برای تصدی وزارت اطلاعات است، افزود: ایشان یک روحانی باسواد و نخبه است که علاوه بر وزارت اطلاعات در قوه قضائیه هم کارنامه درخشانی دارد.

وی افزود: با توجه به سابقه و تجربه ای که آقای خطیب در قوه قضائیه و وزارت اطلاعات دارند، ایشان منافذ فساد، تبانی، نفوذ و جاسوسی را می شناسد و در مبارزه با این موضوعات با کسی تعارف ندارد.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس تاکید کرد: انتظار ما از آقای خطیب این است که جلوگیری و کنترل نفوذیها و جاسوسان را در دستور کار خود قرار دهد و یک سپر امنیت برای کشور درست کند.

حجت الاسلام ذاکر با بیان اینکه در بدنه وزارت اطلاعات جوانان نخبه و تحصیل کرده خوبی حضور دارند، گفت: انتظار است از ظرفیت های موجود وزارتخانه در راستای تقویت امنیت کشور استفاده شود.

وی با تاکید بر بهره گیری از امکانات روز اطلاعاتی در وزارت اطلاعات تصریح کرد: باید با بهره گیری از امکانات لازم در مبارزه با فساد و نفوذ در کشور اقدام کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر تقویت همکاری بین وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه تاکید کرد و اظهار داشت: امیدواریم با این همکاری شاهد یک الفت بین دو نهاد اطلاعاتی کشور باشیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج