وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش رأی اعتماد بگیرد
۱۱۴۵۲۶۳
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸
۱ 
نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی از قطعی بودن رأی عدم اعتماد مجلس به وزیر آموزش تا امروز خبر داد.

ایلنا: نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی از قطعی بودن رأی عدم اعتماد مجلس به وزیر آموزش تا امروز خبر داد.

علی بابایی کارنامی نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی، درخصوص ارزیابی کابینه تا این لحظه با توجه به جلساتی که با وزرای پیشنهادی برگزار شده است، گفت: من پیش از این هم درباره کابینه گفتم که در مورد دو یا سه وزیر بحث‌های جدی وجود دارد. این مطلبی که عرض می‌کنم گمانه‌زنی امروز است و ممکن است تا روز آخر شرایط تغییر کند، اما به شدت تحت نظر هستند و مجلس به دقت در حال بررسی است.

وی ادامه داد: البته امیدوارم که ان‌شاءالله حتی این سه وزیر هم با رأی عدم اعتماد از سوی مجلس مواجه نشوند؛ چراکه ما زمان برای از دست دادن پیگیری مطالبات مردم نداریم اما یک وزیر قطعا می‌افتد و نمی‌تواند از مجلس رأی اعتماد بگیرد و آن وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش است.

بابایی کارنامی درخصوص رایزنی با رئیس‌جمهور درخصوص تغییر وزیر پیشنهادی پیش از جلسه رأی اعتماد، اظهار داشت: صحبت‌هایی انجام شده اما بعید می‌دانم که چنین اتفاقی رخ بدهد؛ چراکه رئیس‌جمهور وزرای خود را معرفی کرده و نظر خودش را داده است.

وی در پایان گفت: در مجموع مجلس هفته آینده بررسی نهایی را انجام می‌دهد و به محض اینکه چنین اتفاقی انجام شد، ان‌شاءالله وزیر بعدی معرفی خواهد شد.

گفتنی است حجت‌الاسلام رئیسی چهارشنبه هفته گذشته در نامه به رئیس مجلس اسامی وزرای پیشنهادی کابینه خود را به مجلس معرفی کرد که در این میان حسین باغگلی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش معرفی شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج