هافبک مغضوب بارسا راهی ایتالیا می‌شود؟
۱۱۴۵۳۴۳
۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۴
۵ 
احتمالا لاتزیو به زودی برای خرید فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی بارسلونا اقدام خواهد کرد.

ورزش سه: احتمالا لاتزیو به زودی برای خرید فیلیپ کوتینیو، ستاره برزیلی بارسلونا اقدام خواهد کرد.

دستمزد هنگفت و البته عملکرد نه چندان خوب فیلیپ کوتینیو در دوران حضور در بارسلونا باعث تمایل این تیم به فروش این هافبک برزیلی شده است. گاتزتا دلااسپورت امروز مدعی شد لاتزیو می تواند مقصد بعدی فیلیپ کوتینیو لقب گیرد. در صورت جدایی خواکین کوره‌آ، بیانکوچلستی به صورت جدی برای خرید کوتینیو با باشگاه بارسلونا وارد عمل خواهد شد. بارسلونا به دنبال خلاص شدن از شر پرداخت دستمزد کوتینیو بوده و امیدوار است پرداختی های خود را قبل از فصل جدید کاهش دهد.

اینتر به شدت به دنبال خرید خواکین کوره‌آ است. کلودیو لوتیتو، مالک لاتزیو برای فروش این بازیکن آرژانتینی 40 میلیون یورو درخواست کرده و البته گفته می شود اینتر آماده پرداخت 30 میلیون برای جذب این بازیکن است. اگر لاتزیو به صورت جدی برای خرید کوتینیو اقدام کند، مدیران بارسلونا حتی حاضرند مقدمات انتقال قرضی این هافبک برزیلی با پرداخت نیمی از دستمزد او برای فصل بعد به پایتخت ایتالیا را نیز فراهم کنند.

قرارداد کوتینیو با باشگاه بارسلونا در ژوئن سال 2023 به پایان می رسد و این باشگاه علاقمند است طی دو سال آینده حداقل مجبور به پرداخت نیمی از حقوق این بازیکن نباشد. کوتینیو که دو سال قبل و با انتقالی هنگفت و با مبلغ 135 میلیون یورو از لیورپول به بارسلونا پیوست، در این مدت اصلا قادر به برآورده انتظارات نبوده و یکی از شکست های بزرگ بلوگرانا در سال های اخیر در پنجره نقل و انتقالاتی لقب گرفته است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج