آغاز یک عصر جدید؛ پسا«مسی» شیرین شد
۱۱۴۵۴۱۶
۲۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۸
۲ 
بارسلونا موفق شد با ارائه یک نمایش خوب با نتیجه ۴-۲ سوسیداد را شکست دهد.

ورزش سه: بارسلونا موفق شد با ارائه یک نمایش خوب با نتیجه ۴-۲ سوسیداد را شکست دهد.

بارسلونا امشب در هفته اول رقابت های لالیگا به مصاف رئال سوسیداد رفت که نهایتاً این مسابقه با نتیجه 4-2 به سود شاگردان رونالد کومان خاتمه یافت.

بارسلونا شروع بسیار خوبی و در دقیقه 10 می‌توانست دروازه سوسیداد را باز کند اما ضربه برگردان فوق العاده زیبای آنتوان گریزمان با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه عبور کرد.

در دقیقه 12 ارسال کرنر بازیکنان بارسلونا به روی دروازه با ضربه سر زیبای آنتوان گریزمان همراه شد اما توپ او با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد.

در دقیقه 19 قفل دروازه سوسیداد شکسته شد. ارسال ممفیس دیپای به دهانه دروازه با ضربه سر تمام کننده جرارد پیکه به همراه شد تا بارسلونا با یک گل پیش بیفتد.

(خلاصه بازی بارسلونا 4 - سوسیداد 2 )

آغاز یک عصر جدید؛ پسا«مسی» شیرین شد

در حالی که بازی به لحظات پایانی خود در نیمه اول نزدیک می شد، مارتین برایتویت روی ارسال فوق العاده فرانکی دی یونگ و با یک ضربه سر تمام کننده دروازه سوسیداد را باز کرد تا نتیجه 2-0 شود.

در نخستین دقایق نیمه دوم بارسلونا توانست گل سوم را هم وارد دروازه سوسیداد کند اما آنتوان گریزمان در موقعیت آفساید قرار داشت تا این گل مردود اعلام شود.

در دقیقه 50 اگرچه به نظر می رسید جوردی آلبا در موقعیت آفساید قرار داشته اما این بازیکن در موقعیتی کاملاً تک به تک یک فرصت استثنایی را از دست داد.

در دقیقه 59 بارسلونا توانست گل سوم خود را هم به ثمر برساند. حرکت خوب جوردی آلبا از جناح چپ و ارسال او به دهانه دروازه بعد از دفع گلر سوسیداد در مقابل پای مارتین برایتویت قرار گرفت و او گل دوم خود و سوم تیمش را به ثمر رساند.

آغاز یک عصر جدید؛ پسا«مسی» شیرین شد

در دقیقه 66 سوسیداد می‌توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند اما ضربه مایکل مرینو توسط نتو دفع شد تا دروازه بارسلونا همچنان بسته باقی مانده باشد.

در دقیقه 74 ستاره جوان بارسا یعنی پدری بود که می توانست گل چهارم این تیم را به ثمر برساند اما رمیرو ضربه این بازیکن از زیر طاق دروازه بیرون آورد.

در دقیقه 82 سوسیداد موفق شد یکی از گل‌های خورده را جبران کند. اشتباه مدافعان بارسلونا به خولن لوبته این فرصت را داد تا دروازه این تیم را باز کند و نتیجه را به 3-1 تغییر دهد.

آغاز یک عصر جدید؛ پسا«مسی» شیرین شد

در دقیقه 86 رئال سوسیداد به یک ضربه ایستگاهی دست یافت. میکل اویارزابال پشت توپ ایستاد و با یک ضربه استثنایی دروازه بارسلونا را باز کرد تا نتیجه 3-2 شود.

در دقیقه 91 بارسلونا توانست گل چهارم را به ثمر برساند و خیال خود را از پیروزی راحت کند. ارسال مارتین برایتویت به دهانه دروازه با ضربه تمام کننده سرخی روبرتو همراه شد تا بازی با نتیجه 4-2 تمام شود.

تشویق لیونل مسی در دقیقه 10

آغاز یک عصر جدید؛ پسا«مسی» شیرین شد

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج