ادعای عجیب قاتل: صدایی دستور قتل پدرم را داد
۱۱۴۷۶۴۸
۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۳
۴ 
«وقتی از خواب بیدار شدم، صدایی در ذهنم به من دستور داد تا پدرم را که هنوز در خواب بود به قتل برسانم.» این اعترافات پسری جوان است که به تازگی به اتهام قتل پدرش بازداشت شده است.

همشهری: عصر شنبه جنایتی هولناک در جنوب پایتخت رخ داد. مقتول مردی بود که بر اثر اصابت ضربات چکش به سرش جانش را از دست داده بود. عامل قتل پسر وی بود که همانجا منتظر ورود پلیس نشسته بود و مأموران او را دستگیر کردند. مادر خانواده که شاهد جنایت بود در تحقیقات گفت: پسرم از مدت‌ها قبل از اختلالات روانی رنج می‌برد و بیماری روحی داشت.

روز حادثه هر 3نفر در خواب ظهرگاهی بودیم که ناگهان با شنیدن سر و صدا از خواب پریدم و با صحنه هولناکی مواجه شدم. پسرم با چکشی خونین بالای سر پدرش بود. او چند ضربه به سر او زده بود و من که وحشت کرده بودم، فورا موبایلم را برداشتم و از خانه بیرون رفتم و به پلیس زنگ زدم.

با دستگیری عامل جنایت جسد مقتول به پزشکی قانونی و متهم به اداره آگاهی منتقل شدند. پسر جوان در همان بازجویی‌های اولیه به قتل پدرش اقرار کرد وگفت: چند وقتی بود که صداهای عجیبی می‌شنیدم. صداهایی که از من می‌خواستند کاری را انجام بدهم. اکثر وقت‌ها سعی می‌کردم اهمیتی به صداها ندهم اما نمی‌شد. ناچار بودم برای اینکه صداها قطع بشود هرچه آنها می‌گویند را انجام بدهم. وی ادامه داد: روز حادثه پدر و مادرم خواب بودند.

من هم چرت کوتاهی زدم و بعد از اینکه چشمانم را باز کردم باز صداهایی را شنیدم. صداهایی که در ذهنم می‌گفتند پدرت را بکش و جانش را بگیر. من هیچ انگیزه‌ای برای قتل نداشتم چون با پدرم اختلافی هم نداشتم. وی ادامه داد: سعی کردم به صداها اهمیتی ندهم اما مرتب در گوشم تکرار می‌شد که پدرت را بکش. من هم چکش برداشتم و با آن جان پدرم را گرفتم. چون می‌خواستم صداها دست از سرم بردارند و پس از قتل، صداها قطع شد. با اعترافات پسر جوان برای وی قرار بازداشت صادر شده و او برای بررسی سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی معرفی شده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1400/06/02
صدای شیاطین بوده ؟
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۹:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
گروه سازش بشتابید قاتل در انتظار بخشش است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
شيطان کجا بود.توهمی از نئشگی مواد مخدر بوده
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1400/06/02
همش چرت و پرته صدایی بهم گف بکش خخخخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
اون صدای شیطان بوده که وسوسه میکنه بکارهای بد
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1400/06/02
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1400/06/02
این یگ بیماری روانی دو قطبی هست که خیلی هم ناشناخته نیست من یکی رو میشناختم وسط خیابان مثلا سجده میرفت بهش گفتم میگفت بهم میگن. البته خودشو از بلندی پایین انداحت فوت شد
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1400/06/02
همش دروغ.. چرت وپرت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
میگن آخرالزمان شیطون خیلی فعال میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج