«ضرغامی» توانایی توسعه گردشگری را دارد
۱۱۴۷۸۶۸
۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۰
۴ 
نماینده مردم مشهد در مجلس با بیان اینکه ضرغامی اهل رسانه است و می‌تواند مسئله گردشگری در ایران را توسعه دهد، گفت: ما نیازمند فردی استراتژیک مانند ضرغامی برای تصدی وزارت میراث فرهنگی است.

خبرگزاری مهر: نماینده مردم مشهد در مجلس با بیان اینکه ضرغامی اهل رسانه است و می‌تواند مسئله گردشگری در ایران را توسعه دهد، گفت: ما نیازمند فردی استراتژیک مانند ضرغامی برای تصدی وزارت میراث فرهنگی است.

 سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی در جلسه علنی عصر امروز سه شنبه (۲ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در موافقت با گزینه پیشنهادی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اظهارداشت: عزت الله ضرغامی نیاز به معرفی بنده ندارد اما لازم دانستم نکاتی را مطرح کنم. البته ۲۰۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای صحبت کردن در موافقت با وی ثبت نام کرده بودند و این نشان می‌دهد که اغلب نمایندگان شناخت کافی از توانایی‌های وی دارند.

وی بیان کرد: برخی افراد می گویند ضرغامی چهره ای با سابقه کار در عرصه فرهنگی و رسانه ای است و چرا برای وزارتخانه اقتصادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به مجلس معرفی شده است؟ بنده معتقدم این گزاره کامل نیست.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اساسا چه کسی گفته است فرهنگ فقط منحصر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است؟ وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رویکرد تمدن سازی دارد و ما باید فرهنگ و تمدن ایران اسلامی را به جهانیان نشان دهیم که ضرغامی این ویژگی را به خوبی دارد.

قاضی زاده هاشمی افزود: جمهور ی اسلامی ایران جزو سه کشوری است که مراکز مختلف آن در یونسکو ثبت جهانی شده است اما دشمنان می‌خواهند ما را منزوی کنند. ابزار دیده شدن ما این است که از ظرفیت سفر استفاده کنیم و اقداماتی انجام شود تا مردم جهان به کشورمان بیایند و ظرفیت‌های ایران را ببینند.

وی تأکید کرد: ترویج مسئله گردشگری در جمهوری اسلامی ایران نیازمند تبلیغات است و به فردی نیاز دارد که تبلیغات و رسانه را به خوبی بشناسد و بتواند با همه گویش‌ها، اقوام و مذاهب صحبت کند و ضرغامی یک فرد رسانه‌ای و مناسب برای این وزارتخانه است.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دشمنان ما را تحریم کردند و اجازه فروش نفت به ایران نمی‌دهند و مسیر گشایش تحریم‌ها، توجه به گردشگری و سفر است و ما نیازمند فرد استراتژیک و با سابقه‌ای مانند عزت الله ضرغامی برای تصدی این وزارتخانه هستیم.

قاضی زاده هاشمی تصریح کرد: ضرغامی چهره ای چند وجهی است، رسانه را می‌شناسد، اهل تعاملات اجتماعی است و با دولت های مختلف و در وزارتخانه های گوناگون کار کرده است.

وی اظهارداشت: بزرگترین حوزه‌ای که ما می‌توانیم به دنیا معرفی کنیم، تمدن دینی و اسلامی ایران است و باید از انتخاب ضرغامی برای تصدی این وزارتخانه استقبال کنیم.

قاضی زاده هاشمی متذکر شد: معمولا افراد تک بعدی برای تصدی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی انتخاب می شدند و این وزارتخانه تبدیل به حیاط خلوت افراد سیاسی می شد اما الان باید تصدی این وزارتخانه را به فرد باسابقه و با تجربه‌ای چون ضرغامی بسپاریم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج