رای اعتماد نمایندگان به وزرا مخفی است
۱۱۴۷۸۷۹
۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
۱ 
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: رأی اعتماد به وزرای کابینه عصر فردا چهارشنبه سوم شهریورماه انجام می‌شود و رئیس جمهور نیز در زمان رأی اعتماد در مجلس حضور خواهد یافت و از کابینه خود دفاع خواهد کرد

فارس: عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: رأی اعتماد به وزرای کابینه عصر فردا چهارشنبه سوم شهریورماه انجام می‌شود و رئیس جمهور نیز در زمان رأی اعتماد در مجلس حضور خواهد یافت و از کابینه خود دفاع خواهد کرد

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی، گفت: رأی‌گیری فردای مجلس درباره وزرای پیشنهادی کابینه دولت سیزدهم با ورقه و به صورت مخفی انجام خواهد شد.

وی افزود: طبق بند ۳ ‌ماده ۱۲۲ آیین‌نامه داخلی مجلس رأی‌گیری در زمان رأی اعتماد باید با ورقه و با کارت و به صورت مخفی انجام شود. طرح مربوط به رأی‌گیری در زمان رأی‌ اعتماد از طریق سیستم به خاطر کرونا در حد پیشنهاد است و هنوز به قانون تبدیل نشده است.

سلیمی خاطرنشان کرد: رأی اعتماد به وزرای کابینه عصر فردا چهارشنبه سوم شهریورماه انجام می‌شود و رئیس جمهور نیز در زمان رأی اعتماد در مجلس حضور خواهد یافت و از کابینه خود دفاع خواهد کرد. نمایندگان هفته آینده به حوزه‌های انتخابیه خود خواهند رفت و پس از یک هفته سرکشی به حوزه‌های انتخابیه مجلس به مدت دو هفته جلساتش دایر خواهد بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج