پایانِ خوش‌قدم؛ تمدید قرارداد هروی
۱۱۴۷۹۱۹
۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۱
۴ 
کمیته فنی فدراسیون کاراته، تصمیم به قطع همکاری با سمانه خوش‌قدم سرمربی تیم بانوان گرفت. همچنین قرارداد شهرام هروی سرمربی تیم مردان تمدید شد.

ایرنا: کمیته فنی فدراسیون کاراته، تصمیم به قطع همکاری با سمانه خوش‌قدم سرمربی تیم بانوان گرفت. همچنین قرارداد شهرام هروی سرمربی تیم مردان تمدید شد.

نخستین جلسه کمیته فنی فدراسیون کاراته پس از برگزاری بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو به منظور بررسی عملکرد ورزشکاران کشورمان در این مسابقات، عصر سه‌شنبه‌ در سالن آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
در این جلسه که بیش از ۴ ساعت به طول انجامید، علاوه بر رئیس فدراسیون کاراته، اعضای کمیته فنی، سیدشهرام هروی و سمانه خوش‌قدم به عنوان سرمربیان تیم های ملی مردان و زنان ایران در بازیهای المپیک در ان حضور داشتند و گزارشی از عملکرد خود را ارایه کردند.

با توجه به نتایج خوب تیم ملی مردان در بازیهای المپیک، کمیته فنی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی مردان اعلام کرد قرارداد هروی تا پایان بازیهای آسیایی ۲۰۲۲  هانگژو تمدید می شود.
کمیته فنی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خانم سمانه خوشقدم، پایان همکاری وی با تیم ملی بانوان را اعلام کرد.

با تصمیم کمیته فنی مقرر گردید حداکثر ظرف مدت یک هفته با در نظر گرفتن تمام معیارهای فنی و اخلاقی، پیشنهادات خود را در خصوص کادرفنی جدید تیم ملی بانوان به رئیس فدراسیون ارائه کند.


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج