پاسخ به ۶۱هزار پیامک کاربران
۱۱۴۸۱۱۲
۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
۳ 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم، گزارشی از تعداد پیامک‌های ارسالی کاربران را منتشر کرد که مطابق آن، از سال ۱۳۹۸ تا کنون به ۶۱ هزار پیامک پاسخ داده شده است.

برترین‌ها: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم،‌ گزارشی از تعداد پیامک‌های ارسالی کاربران را منتشر کرد که مطابق آن، از سال ۱۳۹۸ تا کنون به ۶۱ هزار پیامک پاسخ داده شده است.

محمدجواد آذری جهرمی در آخرین روز فعالیت خود در دولت دوازدهم، در اینستاگرام نوشت: پیامک‌ها در کنار شبکه‌های اجتماعی، پنجره ارتباط مستقیمی بین شما و من بود. این گزارش از آمار دستورات شما از طریق کانال پیامکی است که تلاش کردم عمده آنها را پیگیری کنم. خاطرات خوبی از این نوع تعامل با مردم برایم ایجاد شد، به ویژه وقتی محدود ناسزاها به لبخند رضایت و رفاقت‌ها بدل شد. در هر حال از امروز مسئولیت بنده به عنوان وزیر ارتباطات خاتمه خواهد یافت. اما همچنان کانال ارتباطی ما با هم باز خواهد بود و رفاقت‌ها همچنان ادامه خواهد داشت.

مطابق گزارش منتشرشده از سوی آذری جهرمی، ۶۱ هزار و ۲۴۵ پیام از آذرماه سال ۱۳۹۸ تا شهریور ۱۴۰۰، از طریق پیامک ارسال شده است. از این تعداد پیامک، ۲۲ درصد مربوط به شکایت از اپراتورها بوده است. ۱۸ درصد پیام‌ها مربوط‌به درخواست توسعه پوشش اینترنت در روستاها یا شکایت از سرعت اینترنت، ۱۵ درصد مربوط‌به شکایت و انتقاد از خدمات پستی، ۱۵ درصد مربوط به درخواست اشتغال بوده که شرح این پیامک‌ها در زیر آمده است.

پاسخ به ۶۱هزار پیامک کاربران

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج