پیکه و درآمدزایی از انتقال لئو مسی به پاریس
۱۱۴۸۲۲۳
۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۹
۲ 
جرارد پیکه، ستاره اسپانیایی بارسلونا در تجارت حق پخش مسابقات فوتبال نیز سرمایه گذاری کرده است.

ورزش سه: ستاره اسپانیایی بارسلونا در تجارت حق پخش مسابقات فوتبال نیز سرمایه گذاری کرده است.

جرارد پیکه در سال های اخیر فعالیت های مختلفی به جز فوتبال داشته و همیشه در امر سرمایه گذاری خود را مشتاق نشان داده است. همین چندی قبل اخباری در مورد تمایل این ستاره مشهور به خرید بخشی از سهام باشگاه بارسلونا منتشر شد که البته در نهایت جرارد پیکه توفیقی در این امر نداشته و نتوانسته تبدیل به یکی از سهامداران اصلی باشگاه مورد علاقه خود بشود.

حالا نشریه موندودیپورتیوو مدعی شد جرارد پیکه با همکاری کمپانی Enjoy Television، حق پخش تلویزیونی رقابت های لیگ یک و دوی فرانسه برای سه فصل آینده و تا ژوئن سال 2024 را برای کشور اسپانیا خریداری کرده است. اگرچه ارقام مربوط به این قرارداد به طور رسمی منتشر نشده، اما به نظر می رسد جرارد پیکه و شرکت مذکور 2.5 میلیون یورو در سال برای دریافت این حق پخش پرداخت می کنند.

به نظر می رسد جرارد پیکه به این نتیجه رسیده با توجه به انتقال لیونل مسی، بهترین بازیکن تاریخ باشگاه بارسلونا به پاری سن ژرمن، هواداران فوتبال در اسپانیا و به خصوص ایالت کاتالونیا از این فصل تمایل فراوانی به تماشای بازی های لیگ فرانسه پیدا می کنند و احتمالا علت سرمایه گذاری جدید مدافع محبوب بارسلونا نیز همین بوده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج