برنامه ایرانی‌ها در روز پنجم پارالمپیک ۲۰۲۰
۱۱۴۸۹۲۵
۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۶
۱ 
نمایندگان ورزش ایران در پنجمین روز از پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، فردا (یکشنبه) در رشته‌های تیروکمان، دوومیدانی، جودو و وزنه‌برداری رقابت خواهند کرد.

فوتبالی: نمایندگان ورزش ایران در پنجمین روز از پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو، فردا (یکشنبه) در رشته‌های تیروکمان، دوومیدانی، جودو و وزنه‌برداری رقابت خواهند کرد.

کاروان ورزشی پارالمپیک ایران تاکنون سه مدال کسب کرده است. روح الله رستمی در وزنه‌برداری امروز به مدال طلا رسید که اولین طلای کاروان ایران در توکیو است. همچنین امان‌الله پاپی در پرتاب نیزه نقره گرفت. با این حساب ایران در جدول مدالی به رده بیست و پنجم صعود کرد در حالی که صبح امروز با مدال نقره جعفری در رده چهلم  قرار داشت.

تیر وکمان

فرزانه عگسری در مرحله یک شانزدهم نهایی کامپوند انفرادی زنان از ساعت ۴ و ۳۰ دقیقه صبح به رقابت با کمانداری از اسپانیا می‌پردازد.

تیم میکس کامپوند ایران با ترکیب رمضان بیابانی و فرزانه عسگری از ساعت ۱۳ رقابت خود را با تیم میکس بریتانیا آغاز می‌کند.

دوومیدانی

علیرضا مختاری در ماده پرتاب وزنه F۵۳ از ساعت ۵ و ۵ دقیقه صبح کار خود را آغاز می‌کند. در فینال این ماده ۹ پرتابگر حضور دارند.

وحید علی‌نجیمی در گروه سوم مرحله مقدماتی دوی ۱۰۰ متر از ساعت ۸ و ۱۲ دقیقه به رقابت با پنج دونده دیگر می‌پردازد. دو نفر اول هر گروه به همراه دو نفر از بهترین سوم‌ها به فینال راه پیدا می‌کنند.  

جودو

وحید نوری، جودوکار وزن منهای ۹۰ کیلوگرم  ایران در مرحله یک چهارم نهایی روی تاتامی می‌رود.

محمدرضا خیرالله‌زاده  در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم  با جودوکاری از جامائیکا مبارزه می‌کند.

رقابت‌های جودو از ساعت ۶ صبح آغاز می‌شود.

وزنه‌برداری

سید حامدصلحی‌پور، وزنه‌بردار ایران در دسته منهای ۹۷ کیلوگرم روی تخته می‌شود. این رقابت از ساعت ۱۴ آغاز می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج