میوه‌فروشی که مدال‌آور پارالمپیک شد
۱۱۴۹۳۶۲
۰۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰
۱ 
جراح نصار ورزشکار عراقی که در رشته پرتاب وزنه فعالیت می‌کند، موفق شد مدال نقره بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کند.

ورزش سه: رقابت های پارالمپیک 2020 توکیو امروز نیز پیگیری می شود و ورزشکاران به مصاف رقبای خود می روند. اما روز گذشته کاروان پارالمپیکی عراق موفق شد نخستین مدال خود را از این رقابت ها به ارمغان بیاورد تا این کشور نیز وارد رنکینگ پارالمپیک شود.

جراح نصار قهرمان پارالمپیک 2016 ریو یک بار دیگر در بزرگترین مسابقات ورزشی حضور پیدا کرد و این بار با اختلاف تنها یک سانتی متر دستش از رسیدن به مدال طلا کوتاه ماند.

میوه‌فروشی که مدال‌آور پارالمپیک شد

این ورزشکار عراقی روز گذشته در رشته پرتاب وزنه با پرتابی معادل 11 متر و 15 سانتی متر، مدال نقره این مسابقات را از آن خود کرد. این در حالی است که ورزشکار روسی تنها یک سانتی متر بیشتر از جراح نصار وزنه خود را پرتاب کرد و مدال طلا را به دست آورد.

پس از کسب این مدال نقره ارزشمند توسط جراح نصار ورزشکار عراقی، تصاویر او یک بار دیگر در رسانه های محلی منتشر شد. این ورزشکار که در بغداد مغازه بقالی و میوه فروشی دارد، به چهره ای ویژه در ورزش این کشور تبدیل شده است.

جراح نصار که پیش از این چندین مدال جهانی در میادین مختلف را برای عراق به دست آورده است، اعلام کرده هرگز از شغل اصلی خود در بازار بغداد دست نکشیده و همواره به آن نیز افتخار می کند.

میوه‌فروشی که مدال‌آور پارالمپیک شد

میوه‌فروشی که مدال‌آور پارالمپیک شد

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج