تمساح، سیل زده آمریکایی را خورد
۱۱۴۹۸۳۲
۰۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۳
۲ 
در سیل ایالت "لوییزیانا" آمریکا که در اثر بالا آمدن آب رودخانه ها به دلیل توفان آیدا به وجود آمده، خطر حمله تمساح های سرگردان در آب به سیلزدگان از تهدیدهای نادر اما جدی است.

عصر ایران: در سیل ایالت "لوییزیانا" آمریکا که در اثر بالا آمدن آب رودخانه ها به دلیل توفان آیدا به وجود آمده، خطر حمله تمساح های سرگردان در آب به سیلزدگان از تهدیدهای نادر اما جدی است.

 به نقل از گزارش "یو اس ای تودی" ماموران آتش نشانی منطقه اعلام کردند در یک مورد روز دوشنبه (دیروز) یک تمساح به مردی سیلزده در در شهر "اسلایدل " لوییزیانا حمله کرده و احتمالا او را کشته است.

تمساح مهاجم بازوی مرد 71 ساله را در آب های بالا آمده مقابل پله های خانه اش با آرواره هایش از جا کنده است. همسر این مرد تلاش می کند او را از آب بیرون بکشد و هنگامی که برای دریافت کمک و خبر کردن امداد و آوردن کمک های اولیه پزشکی محل را ترک می کند، در بازگشت اثری از همسرش نمی بیند.

امدادگران در جستجوی پیکر مرد گم شده هستند.

مناطق سیلزده در جنوب آمریکا زیستگاه 5 میلیون تمساح و کروکودیل است و خطر حمله تمساح ها به انسان ها پس از وقوع توفان و جاری شدن سیل به عنوان خطری نادر اما جدی وجود دارد.

در منطقه مورد نظر که شهر "اسلایدل" در ایالت لوییزیاناست مرداب های محلی زیادی وجود دارد که در اثر بالا آمدن سطح آب، تمساح های سرگردان برای یافتن غذا وارد سیلاب می شوند.

تمساح ها به طور طبیعی سنسورهایی در بدن خود دارند که جریان توفان را پیش از وقوع آن حس کرده و در چنین مواقعی در گودال ها و پناهگاه های امن طبیعی و عمقی خود پناه می گیرند؛ اما پس از خاتمه توفان برخی تمساح ها وارد جریان آب شده و برای یافتن غذا به حرکت می افتند.

تمساح، سیل زده آمریکایی را خورد

سیلاب پس از توفان آیدا در ایالت لوییزیانا/ عکس: یو اس ای تودی

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج