افروز: در پارالمپیک بعدی دوباره رکوردشکنی می‌کنم
۱۱۴۹۹۹۲
۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۳
۱ 
پرتابگر طلایی ایران در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو وعده داد که ۲۰۲۴ پاریس دوباره رکورد پارالمپیک را خواهد شکست.

خبرگزاری تسنیم: سعید افروز بعد از دستیابی به مدال طلای مسابقات پرتاب نیزه کلاس F34 بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو اظهار داشت: این مدال برای من خیلی مهم است، چون برای رسیدن به آن خیلی تلاش کردم. اعضای خانواده‌ام و مردم در این مدت خیلی برای من انرژی مثبت فرستادند و خیلی خوشحالم با شکستن رکورد جهان و پارالمپیک به مدال طلا رسیدم.

«این مهمترین رویدادی است که در آن شرکت کردید و در آن صاحب مدال طلای پارالمپیک شدید.»، افروز در واکنش به طرح این موضوع گفت: پارالمپیک بالاترین رویداد ورزشی معلولان است و بهترین‌های دنیا در آن شرکت می‌کنند. در گروه و کلاس ما هم امروز رکوردار جهان و رکوردار پارالمپیک حضور داشتند و کارم خیلی سخت بود. من برای رسیدن به این آمادگی و رکورد خیلی سخت کار و تلاش کردم و خوشبختانه به هدفم رسیدم.

وی در پاسخ به این پرسش که «فکر می‌کنید واکنش مردم به این مدال شما چیست؟»، تصریح کرد: قبل از اینکه به اینجا بیایم و مدال بگیرم، مردم برای من خیلی انرژی مثبت می‌فرستادند و می‌گفتند حتی اگر مدال نگیری هم، با حضور در پارالمپیک کار بزرگی کرده‌ای. با این اوصاف اطمینان دارم امروز با موفقیت من مردم خیلی خوشحال بوده و از عملکردم راضی هستند.

این پرتابگر نیزه ایران همچنین خاطر نشان کرد: بعد از موفقیت در توکیو خودم را برای درخشش در مسابقات جهانی، بازی‌های پاراآسیایی و بعد از همه اینها پارالمپیک پاریس آماده می‌کنم. حتماً در پاریس بهتر از امروز ظاهر خواهم شد و رکورد پارالمپیک را دوباره می‌شکنم. من از توکیو که برگردم دوباره سخت تمرین می‌کنم، چون برای نتیجه بهتر باید بیشتر تمرین کنم.

وی در ادامه یادآور شد: از روزی که تمریناتم را شروع کردم، نگاهی مثبت داشتم و سخت تمرین می‌کردم. اطمینان داشتم اگر سخت تلاش کنم، خدا هم نظر مثبتی به من خواهد داشت و بهترین نتیجه را خواهم گرفت. من برای رسیدن به مدال تمام تلاشم را گذاشتم و در اینجا باید از مسئولان تشکر کنم که مرا حمایت کردند. این مدال حاصل کار جمعی است.

افروز درباره توسلش در جریان پرتاب‌ها هم گفت: وظیفه من فقط تمرین است و نتیجه با خداست. می‌دانستم خدا بخواهد نتیجه خواهم گرفت و کسی نمی‌تواند دخالت کند. من فقط از خدا کمک می‌خواستم و از او مدد می‌گرفتم و اطمینان داشتم او برای من بهترین‌ها را می‌خواهد.

وی در خاتمه اظهار داشت: مدالم را با تمام وجود به رهبر عزیزم، مردم کشورم که امیدوارم خوشحال شده باشند و البته خانواده‌ام و مربی‌ام تقدیم می‌کنم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج